Wyprawki dla szkoły – 100 zestawów wyprawek dla uczniów!

wyprawki szkolne

wyprawki szkolne

Grupa Azoty, partner biznesowy Osadkowski SA, od kliku lat wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej ,,Lider Polskiej Dystrybucji” koncern wykorzystując kontakt ze swoimi dystrybutorami nawozowymi, zwrócił się między innymi do naszej firmy Osadkowski SA, z prośbą o wskazanie szkoły z najbliższego jej otoczenia biznesowego, której można byłoby wręczyć wyprawki szkolne.

Grupa Azoty, partner biznesowy Osadkowski SA, od kliku lat wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej ,,Lider Polskiej Dystrybucji" koncern wykorzystując kontakt ze swoimi dystrybutorami nawozowymi, zwrócił się między innymi do naszej firmy Osadkowski SA, z prośbą o wskazanie szkoły z najbliższego jej otoczenia biznesowego, której można byłoby wręczyć wyprawki szkolne.

Dnia 14 września 2017 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie, przedstawiciel firmy Osadkowski SA oraz wójt gminy Teresa Mazurek oficjalnie wręczyli 100 zestawów wyprawek dla uczniów z klas od I do III. Radość Dyrektora szkoły Pana Tadeusza Szarwaryna oraz uczniów z okazanego wsparcia była ogromna. Dzieci podczas uroczystego wręczenia wyprawek przyszykowały niespodziankę w postaci wystąpień tanecznych, wokalnych oraz perfekcyjnie odegranego spektaklu na podstawie wiersza Juliana Tuwima ,,Rzepka". Po części artystycznej nadszedł czas na wręczenie wyczekiwanych kolorowych teczek z piórnikami, śniadaniówkami, kredkami oraz opaskami odblaskowymi. Dzieci entuzjastycznie odebrały wyprawki i na koniec zgodnie zapewniły, że od teraz chętniej będą odrabiać lekcje.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Grupie Azoty za kolejny rok współpracy handlowej i wspólnych działań w zakresie wspierania uczniów szkół ze środowisk wiejskich. Akcja przynosi bardzo dużo radości dzieciom, a takie reakcje są dla nas bezcenną nagrodą!