Usługi finansowe dla rolnictwa

W branży rolniczej bardzo ważne są usługi finansowe, które odpowiednio dobrane i wykorzystane, gwarantują stabilizację i rozwój gospodarstw rolnych. Nasze długoletnie doświadczenie w branży rolniczej pozwoliło na przygotowanie szerokiej oferty takich usług. Oferujemy wsparcie podczas przygotowywania wniosków o dotacje, dobór odpowiednich produktów ubezpieczeniowych i programów finansowania zakupu maszyn rolniczych.

Wiemy, że w branży rolniczej kluczowa jest nie tylko wiedza agrotechniczna, ale i umiejętności zarządzania gospodarstwem. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom nowoczesnych gospodarstw, oferując usługi w zakresie finansowania rolnictwa wspierające ich rentowność i inwestycje w nowe technologie. Skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców, którzy przygotują dla Ciebie optymalne propozycje z zakresu usług finansowych.

Dotacje UE dla rolników

Nasi pracownicy zapewnią kompleksową obsługę w zakresie korzystania z dotacji unijnych dla rolników na rozwój i modernizację gospodarstw rolnych. Przygotują wnioski o dofinansowanie, biznesplany, pomogą rozliczyć inwestycje w ramach dostępnych programów pomocowych. Dzięki naszej wiedzy klienci mają pewność, że spełnią wszystkie wymagania formalne i nie będą obciążeni przygotowywaniem biznesplanów i wniosków o dotacje.

Ubezpieczenia rolnicze i nie tylko

Wspieramy naszych klientów przy wyborze oferty ubezpieczeniowej dla rolników i proponujemy tę najkorzystniejszą. Współpracujemy z takimi ubezpieczycielami jak Generali, PZU, Warta, HDI, InterRisk i VH Polska.

Z nami mogą Państwo skorzystać z ubezpieczeń rolnych upraw, maszyn rolniczych, budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Istnieje również możliwość zakupu takich produktów jak: ubezpieczenie komunikacyjne, życiowe, czy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Gwarantujemy fachową i kompleksową usługę w zakresie zawierania:

  • ubezpieczeń upraw rolnych z dopłatami budżetu państwa
  • ubezpieczeń maszyn i urządzeń rolniczych, w zakresie odpowiedzialności cywilnej, agro casco, następstw nieszczęśliwych wypadków
  • ubezpieczeń majątkowych (ubezpieczenie budynków i budowli wchodzących w skład gospodarstwa rolnego, mienia i środków obrotowych, odpowiedzialności cywilnej rolników z tytułu prowadzenia działalności rolniczej, mieszkań i domów)
  • ubezpieczeń komunikacyjnych (AutoCasco, OC pojazdów mechanicznych, NNW kierowcy i pasażera, Assistance)
  • ubezpieczeń życiowych i chroniących od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • ubezpieczeń w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej
  • ubezpieczeń ochrony prawnej

Finansowanie maszyn rolniczych

W ramach oferty usług finansowych realizujemy korzystne programy finansowania fabrycznego zakupów maszyn rolniczych w naszej firmie, dzięki którym klienci mają szansę przeprowadzić nowe inwestycje, zachowując stabilność finansową. Proponujemy elastyczne rozwiązania, stale przygotowujemy zróżnicowane oferty i zapewniamy rzetelne doradztwo.

Obecnie prowadzimy kilka tego rodzaju programów. Program Finansowania Fabrycznego CNH pozwala na zakup maszyn rolniczych marki New Holland. Z kolei Program Finansowania Fabrycznego Santander Leasing umożliwia zakup maszyn marek: Unia, Vaderstad, Kverneland, Metaltech, Weidemann, Pronar, Pichon czy Expom. Decydując się na którykolwiek z tych programów, klient otrzymuje atrakcyjne warunki ubezpieczenia oraz możliwość wyboru między ratami miesięcznymi, kwartalnymi lub półrocznymi. Programy umożliwiają również wpłatę początkową od 0% i minimum formalności.