Media o nas

25.04.2018Nadeszła wiosna, ruszyły prace polowe

AgroŚroda to autorska audycja radiowa naszej firmy, która udziela rolnikom informacji merytorycznych dotyczących upraw polowych zbóż, rzepaku, kukurydzy czy buraków cukrowych.

więcej...

15.03.2018Nowy sezon z firmą Osadkowski

W dniu 22 lutego 2018 roku w miejscowości Rymań w województwie zachodniopomorskim odbyło się jedno z cyklu szkoleń organizowanych przez firmę Osadkowski.

więcej...

12.03.2018Wiosenne zalecenia od Osadkowski S.A.

Deszcze jesienią wywróżą, że rok następny da zboża dużo - takim przysłowiem i optymistycznym akcentem rozpoczął cześć agrotechniczną Mateusz Gniatkowski z Działu Doradztwa i Rozwoju firmy Osadkowski SA. Niestety faktem jednak jest, że opadów w zeszłym sezonie w wielu regionach było, aż za dużo.

więcej...

08.03.2018Plany firmy Osadkowski S.A. na najbliższe lata

Firma Osadkowski S.A. chce w oparciu o profesjonalizm, sprawną logistykę i atrakcyjne ceny do roku 2020 zdobyć pozycję lidera w zakresie jakości obsługi klienta oraz zostać największym dystrybutorem środków produkcji rolnej. Zapewnił o tym członek zarządu spółki Marek Pawłowski podczas konferencji produktowej w miejscowości Brzoza (woj. kujawsko-pomorskie), która odbyła się 19 lutego br.

więcej...

17.01.2018Markowe produkty, profesjonalni przedstawiciele, najlepsza logistyka

Jedna z czołowych firm na rynku rolnym w Polsce, jaką jest niewątpliwie spółka Osadkowski, udanie przeszła zmianę pokoleniową związaną z zarządzaniem firmą. Działając w obszarze szeroko pojętego zaopatrzenia rolnictwa jest podmiotem chętnie korzystającym z najnowszej wiedzy w zakresie zarządzania i organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem IT oraz możliwości Internetu w zarządzaniu biznesem i świadczeniu usług, o czym mówi Wojciech Osadkowski, prezes zarządu spółki, w rozmowie z Grzegorzem Antosikiem.

więcej...

05.09.2017Zabezpieczyć rośliny przed stresem

Rośliny narażone są na silny stres powodowany czynnikami środowiskowymi (np. susza, silne nasłonecznienie, chłód) bądź wywołany pojawieniem się chorób czy szkodników. Dla złagodzenia go wytwarzają białka obronne. Odbywa się to jednak kosztem plonu. Nie chcąc dopuścić do tego, warto zastosować biostymulatory.

więcej...

30.05.2017Odwiedziliśmy największe gospodarstwo w UE

W drugiej dekadzie maja dzięki firmie Osadkowski SA mogliśmy odwiedzić największe gospodarstwo w Unii Europejskiej. Rozmiar i specyfika tego miejsca robi niesamowite wrażenie. 57 tysięcy ha w ,,w jednym kawałku!!" Zapraszamy do zapoznania się z wykonaną specjalnie dla Was fotorelacją.

więcej...

26.03.2017O plon zadbać wczesną wiosną

Tradycyjnie wraz ze zbliżającą się wiosną spółka Osadkowski wspólnie z partnerami handlowymi zorganizowała w lutym oraz marcu dla rolników szereg spotkaniń produktowych. Ich tematem przewodnim była agrotechnika upraw polowych w sezonie wiosennym 2017.

więcej...