Zielone Pola 2022 – poznaj sprawdzone nasiona rzepaku i zbóż

Zielone Pola

Zielone Pola 2022 po pandemicznej przerwie wracamy do organizacji tych jakże popularnych spotkań. Jak zwykle będą z nami nasi partnerzy, nie zabraknie hodowli nasion rzepaku i zbóż, producentów nawozów czy firm produkujących produkty do ochrony i stymulacji roślin.

Na spotkaniach obecne będą nie tylko partnerzy biznesowi, ale również partnerzy medialni.

Zielone Pola 2022, gdzie się spotkamy?

Tegoroczna edycja Zielonych Pól organizowana będzie w formule tradycyjnych spotkań polowych, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć jak prezentują się uprawy, które powstały z nasion rzepaku, jak również odmiany pszenicy ozimej i innych zbóż. Nasi eksperci oraz zaproszeni goście podsumują bieżący sezon, a także zaprezentują odmiany, które mamy w ofercie w tym również nowości:

Nasiona rzepaku, oprócz znanych odmian SY Ilona, Chopin F1, zaprezentujemy nowości:

  • DK Expose F1 - odmiana hodowli Dekalb, posiadająca wzorcową zdrowotność opartną o najnowszą genetykę
  • LG Austin F1 - odmiana mieszańcowa od hodowli Rapool, która jest jedną z nielicznych na polskim rynku odmian rzepaku oparrtych o technologię N-Flex, która efektywniej wykorzystuje azot znajdujący się w glebie
  • RGT Pegazzus F1 - ta odmiana od franzuskiej hodowli Ragt dedykowana przede wszystkim na tereny, które mają problemy z kiłą kapusty
Zielone Pola

Na najbliższy sezon zaprezentujemy odmiany pszenicy ozimej oraz pozostałych zbóż (m.in. żyta, pszenżyta, jęczmienia). Nie zabraknie znanych Państwu odmian pszenicy m.in. RGT Depot, Apostel, SY Orofino. Wśród nowości zaprezentujemy m.in.

  • Pszenica ozima Euforia - dająca najwyższy poziom bezpieczeństwa, odmiana o wysokiej zimotrwałości i tolerancji na choroby.
  • Pszenżyto Metro - od hodowli Danko HR, o wysokiej odporności na choroby, dająca grube ziarno z wysoką zawartością białka
  • Żyto ozime Elrond - jest to najnowasza odmiana z programu hodowlanego Saaten Union - Hybro, charakteryzująca się m.in. wysokim wigorem wiosennego rozwoju

Eksperci z Działu Doradztwa i Rozwoju podsumują także co za nami czyli miniony sezon i razem z zaproszonymi goścmi zaprezentują zalecenie dotyczące jesiennych technologii zarówno w zakresie nawożenia oraz ochrony i prowadzenia upraw.

Jak zgłosić swój udział w Zielonych Polach 2022?

Żeby wziąć udział w polowych prezentacjach odmian pszenicy, zbóż oraz rzepaku należy zgłosić swój udział, możesz to zrobić na kilka sposobów. Najlepiej skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym, jeżeli nie masz kontaktu z opiekunem możesz wypełnić formularz znajdujący się na specjalnej zakładce - link obok.

PARTNERZY

AgroBiotics
Cosmocel
Hodowla Roślin Strzelce
Nawozy ICL
Hodowla iGP
Nawozy K+S
Hodowla LG Seeds
nawozy nodkalk
PROAgri
Hodowla RAGT
Hodowla Rapool
Nawozy Yara

PARTNERZY MEDIALNI

przedsiebiorca rolny
nowoczesna uprawa
Farmer
Top Agrar
Agrofakt.pl
Agrofoto.pl
AGRO Polska
farmer pl