UBEZPIECZENIE UPRAW
Generali łączy się z Grupą Concordii

osadkowski uslugi finansowe generali agro

osadkowski uslugi finansowe generali agro

Generali Agro - marka dedykowana ubezpieczeniom rolnym

Na rynku ubezpieczeń upraw rolnych pojawia się Generali Agro. Następuje to w wyniku połączenia Concordia Polska TU i Generali TU.

Na skutek połączenia Generali przejęło portfel ubezpieczeń Concordii, wstępując w jej wszystkie prawa oraz obowiązki i stało się stroną umów ubezpieczenia zawartych przez przejmowaną spółkę.

Wszelkie umowy ubezpieczenia zawarte przez klientów z Concordią Polska pozostały w mocy, a ich warunki nie uległy zmianie. W szczególności nie zmieniły się zasady postępowania związanego z wypłatą świadczeń. Za realizację tych umów odpowiadać będzie Generali. Numery kont, na które dotychczas dokonywali klienci wpłat, pozostały aktualne.

Kiedy start sprzedaży ubezpieczeń upraw z dopłatami budżetu Państwa

Na przełomie września i października planowany jest start sprzedaży ubezpieczeń upraw z dopłatami budżetu Państwa. Z uwagi na ograniczony budżet dopłat przeznaczony na ubezpieczenia upraw - sezon będzie dużo krótszy niż w poprzednich latach, dlatego prosimy o jak najszybszy kontakt z przedstawicielem naszej firmy.

W razie jakichkolwiek pytań, szczegółowych informacji udzieli Państwu przedstawiciel handlowy Osadkowski lub bezpośrednio dedykowany opiekun ubezpieczeniowy Osadkowski.

Jeżeli nie chcesz przegapić terminu zgłoś zainteresowanie ofertą ubezpieczeń upraw z dopłatami już dziś.