PROjekt KUKURYDZA sprawdzone odmiany kukurydzy, wiedza i doświadczenie

Nasiona kukurydzy | PROjekt kukurydza sprawdzone odmiany kukurydzy

PROjekt KUKURYDZA startujemy!

Jeszcze na wielu polach znajdziemy kukurydzę, która nie została skoszona. Mimo to już myślimy o nowym sezonie, dlatego zapraszamy Was do udziału w naszym projekcie. Wspólnie możemy zaprojektować Wasze plony, postawić na sprawdzone odmiany oraz dowiedzieć się jak do uprawy kukurydzy, rzepaku czy zbóż podchodzą w innych krajach.

PROjekt KUKURYDZA skierowany jest do przedsiębiorców rolnych, którzy w swojej działalności chcą korzystać z najnowszych osiągnięć agrotechniki i hodowli roślin. W ramach współpracy jego uczestnicy otrzymują sprawdzone i skuteczne technologie rozwoju kukurydzy, mogą korzystać z aktualnych promocji oraz mają możliwość odwiedzić demo farmy we Francji lub Czechach.


Sprawdzone odmiany kukurydzy, doświadczenie i wiedza

Uczestniąc w PROjekt KUKURYDZA możecie wybrać odmiany, które zostały sprawdzone w różnych warunkach i lokalizacjach. Nasi doradcy i eksperci podpowiedzą Wam, m.in. na którą odmianę postawić na danym stanowisku glebowym, czym kierować się przy doborze FAO oraz innych aspektach. Informacje te znajdziesz również w kompedium wiedzy o uprawie kukurydzy.


MASZ SWOJE SPRAWDZONE ODMIANY KUKURYDZY?

Zachęcamy do polecania naszych odmian, jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić nasze kanały takie jak

  • Facebook - gdzie możecie komentować meteriały o danej odmianie lub wystawiając swoją recencję,
  • YouTube - na tym kanale macie możliwość dodawania komentarzy pod filmami poszczególnych odmian,
  • Google - wystawiając opinię na wizytówce firmy Osadkowski lub poszczególnych oddziałów.PROjekt KUKURYDZA skontaktuj się ze swoim opiekunem

W celu poznania oferty i możliwości jakie daje udział w PROjekt KUKKURYDZA skontaktuj się ze swoim opiekunem. Jeżeli nie posiadasz informacji kto nim jest, wystarczy, że poinformujesz nas o tym, ustalimy kto jest Twoim opiekunem i przekażemy kontakt.

Zadzwoń do nas - 71 314 64 54

Postaw na sprawdzone odmiany, wejdź na PROjekt KUKURYDZA.