Dolnośląski Gryf 2017 – jesteśmy dumni

Logo Osadkowski.pl

Mamy przyjemność poinformować, iż spółka Osadkowski była jedną z trzech nominowanych firm w kategorii Sukcesja z sukcesem -,,Dolnośląskie Gryfy – Nagroda Gospodarcza”. Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom i zwycięzcom.

Mamy przyjemność poinformować, iż spółka Osadkowski była jedną z trzech nominowanych firm w kategorii Sukcesja z sukcesem -,,Dolnośląskie Gryfy - Nagroda Gospodarcza". Dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom i zwycięzcom.

Jesteśmy dumni z tego faktu, że znaleźliśmy się wśród 24 najważniejszych instytucji na Dolnym Śląsku. Zauważanie działań firmy Osadkowski SA przez Kapitułę utwierdza jej sukcesorów w celowości obranego kierunku rozwoju. Wysiłek i zaangażowanie włożone w prowadzenie spółki funkcjonującej od ponad 27 lat świadczy o udanej kontynuacji w budowaniu jej stabilnej pozycji na rynku. ,,Nominacja do nagrody Dolnośląski Gryf to wyjątkowe wyróżnienie, które dało nam jeszcze więcej motywacji do kierowania firmą i wprowadzania jej na stabilne oraz nowoczesne tory współczesnej gospodarki"- podkreśla członek Zarządu Katarzyna Osadkowska.Polecamy również