Prestiżowe wyróżnienie Best Managed Companies od Deloitte Polska ciągle z nami

Re-Certyfikat Laureata programu Best Managed Comapnies

Osadkowski ponownie z tytułem najlepiej zarządzanej firmy prywatnej w Polsce

W czerwcu 2023 roku zakończyła się druga, polska edycja globalnego plebiscytu Deloitte - Best Managed Companies. Jest to konkurs, podczas którego niezależne jury wyróżnia przedsiębiorstwa charakteryzujące się najlepszymi standardami prowadzenia biznesu. 

Firma Osadkowski właśnie do takich należy. Podczas pierwszej odsłony BMC w Polsce została Laureatem programu. W tym roku poszła o krok dalej - skorzystała z możliwości przystąpienia do procedury odnowienia tytułu i to również zakończyło się kolejnym sukcesem.

15 czerwca na gali finałowej, firmę reprezentowała Katarzyna Osadkowska, która odebrała tytuł Re-Certyfikowanego Laureata Programu Deloitte Best Managed Companies Poland 2023.

Best Managed Companies to autorski plebiscyt zainicjowany 30 lat temu przez Deloitte Private w Kanadzie. Został rozpowszechniony na 41 państw, w tym Polskę. 

Jego uczestnicy, by zostać uznanymi za najlepiej zarządzających spółką prywatną, muszą pomyślnie zrealizować trzyetapowy proces. Jednym z kroków są warsztaty z ekspertami metodologii „Best Managed Companies”, podczas których przedstawiciele firm prezentują opracowaną strategię działania, mocne strony organizacji czy sposoby i metody zarządzania ryzykiem biznesowym, a także podjęte przez nich kroki w kierunku rozwoju zespołu.

O korzyściach wyniesionych przez firmę podczas udziału w programie, mówił prezes zarządu Wojciech Osadkowski:

Jeśli chcemy się rozwijać, potrzebujemy informacji o tym, co robimy źle. Niestety, zarówno udzielanie, jak i przyjmowanie informacji zwrotnej przychodzi nam z trudem. Przed właścicielami firm stoi tu jeszcze jedna bariera - w związku z tym, że nie mają przełożonego, często nie ma im kto tej informacji udzielać. Dlatego też postawienie się po drugiej stronie i poddanie krytycznej ocenie najlepszych w branży specjalistów jest dla nas ogromnie wartościowym doświadczeniem. Dzięki uczestnictwu w programie Best Managed Companies firmy Deloitte porównaliśmy sposób swojego działania z najbardziej efektywnymi organizacjami na świecie i wyciągnęliśmy z tego wiele wartościowych wniosków.