Przygotuj się na Dzień Dziecka

zabawki rolnicze

Zabawki Bruder za pół ceny!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, który jak co roku przypada oczywiście 1 czerwca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną propozycję związaną z zabawkami Bruder. Do dnia w, którym przypada święto wszystkich dzieci będzie możliwość odbioru zabawki za połowę ceny, promocja potrwa do 1 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Dowiedz się więcej

Bruder zabawki

Cześci do maszyn rolniczych

Zbliża się szczyt sezonu, powoli zacznie się odliczanie czasu do żniw, warto pomyśleć o zakupie oryginalnych części do maszyn rolniczych. Mogą to być systemy nawigacji, akumulatory, oleje, filtry i wszystko co potrzebna jest w przydomowym warsztacie maszyn rolniczych.

Dokonując zakupów części teraz, możesz odebrać wybraną zabawkę dla dziecka za połowę ceny, wystarczy dokonać zakupu oryginalnych części New Holland do maszyn rolniczych za miminum 2000 zł/netto. Wszystkie szczegóły dotyczące warunków znajdują się poniżej.

newholland agriculture
Bruder zabawki
Bruder zabawki
logo_bruder
Bruder zabawki
Bruder zabawki
Bruder zabawki
Bruder zabawki
Bruder zabawki
Bruder zabawki
Bruder zabawki

Skontaktuj się i skorzystaj z promocji

Aby wziąć udział w promocji, odwiedź jeden z naszych sklepów z częściami do maszyn rolniczych lub skontaktuj się drogą elektroniczą czesci@osadkowski.pl.
Warunki promocji z zabawkami Bruder - Dzień Dziecka 2022

Organizatorem promocji "DZIEŃ DZIECKA 2022" jest Osadkowski z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6,56-420 Bierutów. Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne są w Salonach Maszyn, Części i Serwisu oraz za pośrednictwem poczty e-mail: czesci@osadkowski.pl.

Promocja obowiązuje przy zakupie oryginalnych części New Holland do maszyn rolniczych za minimum 2000 zł/netto i obowiązuje w okresie od 12 maja do 1 czerwca 2022 roku lub wyczerpania zapasów. Oferta nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.