PROjekt LATO 2023 – sprawdź ofertę nasion oraz pozostałe promocje na sezon lato 2023

Akcja promocyjna PROjekt lato 2023

ASORTYMENT OBJETY PROMOCJĄ

RZEPAK NASIONA – odmiany rzepaku ozimego

Dobierz najlepsze odmiany liniowe i hybrydowe rzepaku ozimego. Wśród nasion rzepaku mamy wiele odmian w tym nowości takie jak DK Expose F1, LG Austin F1 czy RGT Pegazzus F1, czy znane wszystkim odmiany SY Ilona, Chopin F1.

Nowością w ofrecie jest rzepak LG Aphrodite F1, który jest nr 1 w plonowaniu wśród odmian zarejestrowanych w 2023r. oraz nr 1 w plonowaniu w badaniach rejestrowych COBORU 2022r.

ZBOŻA NASIONA – kwalifikowany materiał siewny zbóż

Skorzystaj z szerokiej oferty materiału siewnego zbóż ozimych i odbierz Extra Rabat. Sprawdż nasze odmiany pszenicy ozimej i pozostałych gatunków zbóż.

W tegorocznej ofercie między innymi pszenica Impresja z Hodowli Roślin Strzelce, RGT Depot, Apostel, SY Orofino. W portfolio pojawiły się również odmiany pszenżyta Metro z Hodowli Danko, jęczmień ozimy Picasso i SU Hetti.

RZEPAK OCHRONA – jesienna ochrona rzepaku

Skorzystaj ze sprawdzonych i kompleksowych technologii ochrony oraz odżywiania rzepaku. Skuteczna technologia prowadzenia rzepaku:

  • RZEPAK HERBICYDY - standard lub premium - zwalczanie chwastów i samosiewów zbóż
  • RZEPAK FUNGICYDY - standard lub premium - ochrona przed chorobami grzybowymi i regulacja

DOLISTNE - nawozy dolistne i środki wspomagające prowadzenie upraw

W ramach jesiennej wyprawki skorzystaj z oferty na nawozy dolistne oraz środki wspomagające takich producentów jak EdaLife, Cosmocel, Bioiberica oraz Agromix.

NAWOZY MINERALNE – nawożenie wieloskładnikowe oraz odkwaszanie i aktywacja gleby

Sprawdź nawozy mineralne dostępne w ramach akcji PROjekt Lato 2023. W przypadku nawozów wapniowych możesz wybrać: HumiCalc 4.0, Alfa Calc, AtriGran Alfa, Atrigran, Magnzez Premium oraz Sulkalk. Dostępne w akcji nawozy NPK to: Alfa Suprofos 26, Polifoska Plon+, ALFA PK 15-28, Sulkalk.

Jakie nagrody przygotowalismy w ramach PROjekt LATO?

Wyjazdy szkoleniowe

Wyjazd szkoleniowy

Zakosztuj tropikalnych klimatów w sercu Gór Świętokrzyskich. Skorzystaj z 3-dniowego pobytu w Hotelu Binkowski Resort. Poszerzaj swoją wiedzę rolniczą i wymieniaj się doświadczeniami.

Zapytaj swojego doradcy o warunki promocji.

Karta AgroPremia

Twoja karta AGROPREMIA

Karta dająca wiele możliwości – sam decydujesz, którą nagrodę wybierzesz. Przedpłacona karta MasterCard, którą zapłacisz za codzienne zakupy, sprzęt elektroniczny, wakacje itp. Realizacja nagrody wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu AgroPremia 2023.

W przypadku zakupu materiału siewnego rzepaku, jesiennej ochrony rzepaku oraz nawozów dolistnych i środków wspomagających odbierz 10% doładowania karty AgroPremia.

karta AgroPremia
Extra RABAT

Extra RABAT

Skorzystaj z dodatkowych rabatów i kupuj taniej. Zamieniaj rabat na jednostki siewne gratis. Przeznacz oszczędności na dodatkowe zakupy środków do produkcji rolnej lub na inny dowolny cel.

Zapytaj swojego doradcy o Twój Extra Rabat. Wielkość Rabatu w promocji zależy od asortymentu oraz terminu i wielkości zamówienia.

extra Rabat

Skontaktuj się i skorzystaj z promocji

Aby wziąć udział w promocji, skontaktuj się z doradcą Osadkowski lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeżeli nie masz kontaktu, zadzwoń lub wypełnij specjalny formularz. Nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się i przedstawi ofertę.


Warunki promocji PROjekt LATO 2023

Organizatorem promocji „PROjekt LATO 2023” jest Osadkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Promocja obowiązuje od 15.05.2023 r. do 4.08.2023 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia.

Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne w firmowych punktach handlowych oraz u doradców Osadkowski Sp. z o.o.

Promocje nie łączą się ze sobą i z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.