Osadkowski wspiera sport

silesia osa www2

silesia osa www2

SILESIA EQUESTRIAN 2019 – URODZINOWA EDYCJA!

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, Silesia Equestrian, które odbędą się w dniach 3-14 lipca, w Jakubowicach koło Namysłowa! Jest to już piąta edycja imprezy, której firma Osadkowski SA jest sponsorem strategicznym. Jeździectwo to ważny obszar działalności firmy Osadkowski SA, czego wyrazem jest działający od 2012 roku Klub Jeździecki Osadkowski.

Najważniejsze punkty w sportowym programie to oczywiście konkursy Grand Prix, zaplanowane w niedziele 7 oraz 14 lipca (odbędą się ok godziny 13.00). Przeszkody osiągną wysokość nawet 160cm!

Jedną z atrakcji zaplanowanych na niedzielę 7 lipca to akcja „Przyjaciel od zaraz”. Trudno wyobrazić sobie działalność ośrodka jeździeckiego bez czworonożnych towarzyszy, dlatego wraz z fundacją Oleśnickie Bidy, organizatorzy przygotowali wystawę psów wielorasowych do adopcji, która odbędzie się tuż przed Grand Prix. Warto w tym miejscu przypomnieć, że fundacja Oleśnickie Bidy jest finalistą zeszłorocznej edycji akcji Osadkowski Pomaga.

Gorąco zapraszamy do Jakubowic na świętowanie piątych urodzin Silesia Equestrian.

Szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy znaleźć można na stronie http://www.silesiaequestrian.pl.Polecamy również

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, Silesia Equestrian, które odbędą się w dniach 3-14 lipca, w Jakubowicach koło Namysłowa! Jest to już piąta edycja imprezy, której firma Osadkowski SA jest sponsorem strategicznym.