Osadkowski wspiera sport

mp kucow wiz

mp kucow wiz

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody jeździeckie w Jakubowicach - Mistrzostwa i Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II, których główne wydarzenia odbędą się w weekend 30.08.2019 - 01.09.2019. Firma Osadkowski SA jest sponsorem strategicznym imprezy.

Na starcie stanie aż 200 młodych zawodników dosiadających niemal 270 koni. Powalczą w 7 kategoriach mistrzowskich, co oznacza, że rozdane zostanie aż 21 medali. Konkursy Finałowe rozłożone są na sobotę i niedzielę (31.08, 1.09), a najważniejsze z nich to oczywiście Mistrzostwa Polski Młodzików które rozpoczną się 1 września o godzinie 11:30.

Zawody każdego dnia trwać będą do ok. 18:00, a ośrodek Jakubus warto odwiedzić również dla wielu dodatkowych atrakcji, których kulminacja będzie właśnie w weekendy. Na kibiców spragnionych jeszcze słońca czeka malownicza plaża, ciekawym punktem programu będzie na pewno Festiwal Kuchni Włoskiej który odbywać się będzie w Namiocie Letnim. Wzbogaci go m.in. koncert Thomasa Grotto (31.08, 18:00), a animatorki zadbają by najmłodsi także nie odczuwali w ten weekend nudy. Jeździeckie święto odbywać się będzie w wakacyjnej atmosferze- zapraszamy wszystkich do Jakubowic k. Namysłowa, bo już w ten weekend zagości tam najbardziej wzruszająca z imprez jeździeckiego sezonu. Waleczne kucyki i dzielni mali sportowcy gwarantują naprawdę ogromne sportowe emocje.Polecamy również

Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody jeździeckie w Jakubowicach – Mistrzostwa i Puchar Polski Kuców, Małych Koni i Dzieci II.