Zakończenie działania Grupy Truskawkowej

truskawki

truskawki

W związku z coraz większymi wyzwaniami stojącymi przed profesjonalnym doradztwem informujemy o zakończeniu działalności Grupy Truskawkowej prowadzonym przez firmę Osadkowski S.A. w dotychczasowym zakresie. Wsparcie agrotechniczne dotyczące uprawy, nawożenia i ochrony będzie nadal kontynuowane jednak pod nieco zmienioną formułą.

Oczekiwania Plantatorów ukierunkowane na intensyfikację oraz specjalizację technologii uprawy truskawki wymuszają wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych jak i zwiększenia zakresu i częstotliwości komunikatów. Pragniemy zaprosić wszystkich Plantatorów uczestniczących dotychczas w projekcie ,,Grupa Truskawkowa" do dalszej współpracy w ramach nowego, profesjonalnego wsparcia agrotechnicznego pod nazwą ,,DORADCA JAGODOWY".

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu: doradcajagodowy.plPolecamy również

Oczekiwania Plantatorów ukierunkowane na intensyfikację oraz specjalizację technologii uprawy truskawki. Wymuszają wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych jak i zwiększenia zakresu a także częstotliwości komunikatów.
Zapraszamy wszystkich uczestników Grupy Truskawkowej do dalszej współpracy w nowym, profesjonalnym wsparciu agrotechnicznym pod nazwą ,,DORADCA JAGODOWY”.