Stymulatory rozwoju roślin Terra Sorb Foliar

nawóz do warzyw

nawóz do warzyw

Terra Sorb foliar to stymulator rozwoju roślin, zawierający w swoim składzie wolne aminokwasy w formie biologicznie aktywnej (L-α), które zwiększają w roślinach aktywność fotosyntezy oraz zawartość chlorofilu. Dzięki zawartości tych organicznych związków chemicznych i dolistnej aplikacji Terra Sorb foliar szybko poprawia metabolizm rośliny, przyspiesza jej wzrost i plonowanie, nawet pomimo występujących warunków stresowych.

Efekty działania Terra Sorb foliar widoczne są już po tygodniu w postaci:
- intensywnego wybarwienia liści,
- szybszego przyrostu,
- lepiej rozwiniętego systemu korzeniowego,
- pełniejszego kwitnienia,
co ostatecznie przekłada się na wyższy i lepszy jakościowo plon oraz wyższe zyski.

Skład chemiczny:

wolne aminokwasy 9.3%
aminokwasy ogółem 12%
łącznie azot (N) 2.1%
bor (B) 0.02%
mangan (Mn) 0.05% Cynk (Zn) 0.07%

WYSOKI PLON NIEZALEŻNIE OD STRESU

Terra Sorb foliar gwarantuje wyższe plony. Po prostu. Wraz z Terra Sorb foliar dostarczasz uprawie gotowych aktywnych aminokwasów, które musiałaby sama wytworzyć, tracąc na to energię. Korzystny bilans energetyczny przy zapewnionej optymalnej ilości aminokwasów to więcej energii na prawidłowy wzrost i plonowanie. To szczególnie ważne w okresach stresowych, kiedy roślina zużywa zapasy energii na walkę ze stresem i odbija się to na Twoich plonach. Dzięki Terra Sorb foliar możesz przygotować roślinę do trudnych dla niej okresów, a jeżeli warunki atmosferyczne zaskoczyły również Ciebie, stymulator pomoże szybko odbudować ewentualne straty.

NIEWIELKIE NAKŁADY, WYSOKI ZWROT

Badania COBORU 2013 wykazały, że zastosowanie stymulatora wzrostu Terra Sorb foliar zwiększa plon roślin uprawnych średnio o 15,1%. Przy koszcie rzędu 1% ich wartości, możliwości zastosowania na wszystkie Twoje uprawy w jednakowej dawce oraz długiemu okresowi przydatności i łatwości mieszania z innymi produktami, Terra Sorb foliar to świetna inwestycja. Gwarantuje Ci nie tylko wysoki plon, ale też oszczędza Twój czas i niweluje poziom stresu, nie tylko Twoim uprawom, ale także Tobie!

SILNA I ZDROWA UPRAWA

Aminokwasy, których dostarcza Terra Sorb foliar, biorą udział w przebiegu wielu procesów, przede wszystkim w przebiegu fotosyntezy prowadzącej do powstania węglowodanów niezbędnych roślinie do wzrostu. Przyspieszają również wchłanianie i transport składników mineralnych wewnątrz rośliny. W efekcie Twoja uprawa jest zdrowsza, wygląda lepiej i daje wysoki plon.

Co daje stosowanie Terra Sorb foliar?

- wzmaga aktywność fotosyntezy,

- poprawia wytrzymałość roślin na stres

- zapobiega starzeniu się tkanek roślinnych

- wspomaga regenerację po okresach stresowych

Efekty użycia TerraSorb foliar widoczne są gołym okiem. Po lewej roślina z uprawy ,na której nie był stosowany TerraSorb foliar, po prawej roślina po zastosowaniu stymulatora

NATURALNY, CZYLI BEZPIECZNY

Czyste, aktywne biologicznie aminokwasy zawarte w Terra Sorb foliar pozyskiwane są metodami hydrolizy enzymatycznej. To najbardziej efektywny i naturalny sposób pozyskania aminokwasów o najczystszej formie, w wyniku którego nie unikają one uszkodzeniu. Dzięki temu Terra Sorb foliar nie tylko wygląda lepiej niż inne stymulatory dostępne na rynku, ale także stale utrzymuje swoje właściwości i daje szybsze efekty działania. Naturalne składniki gwarantują również maksymalne bezpieczeństwo. Dostarczając swoim uprawom aminokwasy z Terra Sorb foliar możesz być pewien, że nie wystąpią żadne efekty uboczne.

PROSTA APLIKACJA, SZYBKIE DZIAŁANIE

Terra Sorb foliar działa na poziomie komórkowym, a aminokwasy, których dostarcza, są budulcem każdej rośliny. Dzięki temu można go stosować na każdą uprawę. Dodatkowo upraszczają to: uniwersalna dawka 1,5-2l/ha oraz sposób aplikacji - nalistny oprysk. Stosowany wraz z nawozami dolistnymi, ułatwia ich wnikanie do rośliny i poprawia wykorzystanie składników pokarmowych. Koniec z zawiłymi instrukcjami użycia i koniecznością wymiany środka na każdą uprawę. Postaw na proste i skuteczne rozwiązanie - zastosuj Terra Sorb foliar.

STOSOWANIE

RZEPAK OZIMY, ZBOŻA, KUKURYDZA, BURAK CUKROWY, ZIEMNIAK, POZOSTAŁE UPRAWY

TerraSorb foliar najlepiej podawać w fazach szczególnej wrażliwości danej uprawy. Dawkę należy dostosować do bieżącej kondycji roślin oraz spodziewanego natężenia niesprzyjających warunków. Szczegóły sprawdź na www lub zapytaj przedstawiciela handlowego.

Dawka wynosi od 1,5 do 2 l/ha

POLECANY PRZEZ PROFESJONALISTÓW

Producentem Terra Sorb foliar jest hiszpańska firma Bioiberica, specjalizująca się w naturalnych sposobach pozyskiwania aminokwasów na potrzeby rolnictwa. Produkt ten znalazł szerokie uznanie. Jego zalety zostały potwierdzone w wielu ośrodkach badawczych, w tym: Agricultural Research Institute Kromeriz, Zakłady Doświadczalnej Oceny Odmian Krościna Mała i Pawłowice. Polecają go nie tylko niezależni specjaliści i centra naukowe, ale także Ci, którzy przekonali się o jego skuteczności: od największych gospodarstw o intensywnej produkcji do niewielkich, rodzinnych gospodarstw rolnych. Wypróbuj Terra Sorb foliar na swoim polu!

OPINIE KLIENTÓW

"Polecam Terra Sorb foliar w każdej sytuacji. Stosuję od lat na jesień, wczesną wiosną i podczas kwitnienia. Zawsze jestem zadowolony. Roślina odporna na stres i zwiększa plon. Cóż można więcej." -Krzysztof z Gościejewa 300ha

"Terra Sorb foliar - najlepszy stymulator jaki stosowa- łem. Działa szybko, efektywnie. Poprawia kondycję roślin, zwiększa plon, efekty widoczne praktycznie od razu." -Tadeusz ze Skarszyna 1000ha

Stymulatory rozwoju roślin Terra Sorb Foliar