Izydory 2019

Izydory

Nominuj Osadkowski SA do Izydora 2019 i zdobądź nagrodę!

Osadkowski SA od niemal 30 lat wspiera polskich rolników, realnie pomagając im w zarządzaniu i rozwijaniu swoich gospodarstw. Jesteśmy przekonani, że zasługujemy na miano „Firmy przyjaznej dla rolnika”, dlatego – podobnie jak rok temu – zachęcamy do nominowania Osadkowski SA w plebiscycie IZYDORY. Głos można oddać do 15 maja 2019 r. na www.izydory.com, wybierając Osadkowski SA w kategorii „Uprawa”, która dedykowana jest dystrybutorom rolniczym. Na osoby, które wypełnią formularz czeka aż 250 nagród, w tym m.in. 3 smartfony.


O plebiscycie Izydory 2019

Ideą tego wydarzenia jest uhonorowanie firm, dla których rolnik oraz troska o jego sukces stanowią oś i perspektywę podejmowanych działań. Dotyczy to również przedsiębiorstw niezwiązanych bezpośrednio z rolnictwem, które doceniają gospodarza jako ważnego konsumenta w pozarolniczych aspektach jego działalności.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich rolnicy mogą zgłaszać przedsiębiorstwa, z którymi na co dzień współpracują i uznają, że zasługują one na miano „Firmy przyjaznej rolnikowi”. Zgłaszając dane przedsiębiorstwo należy napisać także krótkie uzasadnienie swojego wyboru. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zdobędą atrakcyjne nagrody.

Gospodarze mają czas na zgłoszenia firm przyjaznych rolnikom do 15 maja 2019 roku, wtedy właśnie odbędzie się oficjalne zakończenie I etapu plebiscytu „Izydory”. Zwycięzców nagród poznamy 3 czerwca 2019 roku. Tego dnia ogłoszonych zostanie także 5 firm w każdej kategorii, które uzyskały największą liczbę głosów i przeszły do II etapu.


Firmy można zgłaszać w 5 kategoriach:

  • Uprawa: środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, biopreparaty, hodowle, dystrybutorzy
  • Technika: maszyny oraz urządzenia rolnicze, części zamienne, magazynowanie
  • Agrobiznes: przemysł rolno-spożywczy, mleczarnie, oprogramowania do prowadzenia gospodarstwa, rolnictwo precyzyjne, ubezpieczenia, agroturystyka, bankowość, doradztwo
  • Zwierzęta: hodowla, żywienie, weterynaria, inseminacja, budynki inwentarskie
  • Pozarolnicze: dom i ogród, kosmetyki, motoryzacja, wyposażenie domu

Organizatorem plebiscytu jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m.in. „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, miesięcznika „Top Agrar Polska” oraz dwumiesięczników „Elita Dobry Hodowca” i „Profi – Profesjonalna Technika Rolnicza” ogłasza II edycję plebiscytu „Izydory”.Polecamy również

Osadkowski SA od niemal 30 lat wspiera polskich rolników, realnie pomagając im w zarządzaniu i rozwijaniu swoich gospodarstw. Jesteśmy przekonani, że zasługujemy na miano „Firmy przyjaznej dla rolnika”, dlatego – podobnie jak rok temu – zachęcamy do nominowania Osadkowski SA w plebiscycie IZYDORY.