Izydory 2019

dyplom izydory wiz 278x278

dyplom izydory wiz 278x278

W minionym miesiącu mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczenia w uroczystej gali wręczenia Izydorów która odbyła się w Poznaniu. Izydory, to nagrody przyznawane firmom najbardziej przyjaznym rolnikom, a organizatorem tego przedsięwzięcia jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze - wydawca czołowych tytułów z branży rolniczej takich jak: Top Agrar, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Profi, Elita Dobry Hodowca.

Dyplom za nominację w kategorii „Uprawa” odebrał reprezentujący firmę Osadkowski SA, Dyrektor Marketingu Dariusz Dziubaty.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie, wyrazem którego są oddane przez Państwa głosy. To właśnie dzięki wam możemy rozwijać się i realizować założenia profesjonalnego rolnictwa. Idea firmy przyjaznej dla rolnika jest nam niezwykle bliska – wdrażamy ją w życie każdego dnia od blisko trzydziestu lat funkcjonowania na rynku. Bycie partnerem dla profesjonalnego rolnika, to nasz najważniejszy cel i najistotniejsze wyzwanie, który od lat realizujemy poprzez niezawodne rozwiązania, profesjonalną obsługę i terminowe dostawy.Polecamy również

W minionym miesiącu mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczenia w uroczystej gali wręczenia Izydorów która odbyła się w Poznaniu. Izydory, to nagrody przyznawane firmom najbardziej przyjaznym rolnikom, a organizatorem tego przedsięwzięcia jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze – wydawca czołowych tytułów z branży rolniczej takich jak: Top Agrar, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Profi, Elita Dobry Hodowca.

Dyplom za nominację w kategorii „Uprawa” odebrał reprezentujący firmę Osadkowski SA, Dyrektor Marketingu Dariusz Dziubaty.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie, wyrazem którego są oddane przez Państwa głosy.To właśnie dzięki wam możemy rozwijać się i realizować założenia profesjonalnego rolnictwa. Idea firmy przyjaznej dla rolnika jest nam niezwykle bliska – wdrażamy ją w życie każdego dnia od blisko trzydziestu lat funkcjonowania na rynku. Bycie partnerem dla profesjonalnego rolnika, to nasz najważniejszy cel i najistotniejsze wyzwanie, który od lat realizujemy poprzez niezawodne rozwiązania, profesjonalną obsługę i terminowe dostawy.