Przemierzając Polskę – Zielone Pola 2018

Zielone Pola 2018

Zielone Pola 2018

Zielone Pola to doskonała okazja dla rolników, by porozmawiać i wymienić swoje doświadczenia. A także zapoznać się z podejściem teoretycznym czyli środowiskiem zaopatrującym rolnictwo w środki do produkcji rolnej.
Te cykliczne spotkania są miejscem, w którym praktyka rolnicza spotyka się z teorią.
Podczas pokazów polowych uzupełniamy wiedzę przekazaną na konferencjach zimowych. Uważamy, że są to jedne z tych imprez, które wnoszą najwięcej do pracy rolnika, ponieważ pozwalają na sprawdzenie skuteczności działania technologii ochrony i nawożenia na danym terenie.

Zielone Pola to doskonała okazja dla rolników, by porozmawiać i wymienić swoje doświadczenia ze środowiskiem zaopatrującym rolnictwo w środki do produkcji rolnej.

Te cykliczne spotkania są miejscem, w którym praktyka rolnicza spotyka się z teorią. Podczas pokazów polowych uzupełniamy wiedzę przekazaną na konferencjach zimowych. Uważamy, że są to jedne z tych imprez, które wnoszą najwięcej do pracy rolnika, ponieważ pozwalają na sprawdzenie skuteczności działania technologii ochrony i nawożenia na danym terenie. Jednocześnie oferują przegląd propozycji na kolejny sezon. Tegoroczny cykl spotkań polowych już za nami.Polecamy również