New Holland niekwestionowany lider na rynku ciągników 2021

New Holland lider rynku 2022

CIĄGNIKI NEW HOLLAND - 13 rok na pozycji nr 1

Rok 2021 zakończył się niekwestionowaną dominacją marki New Holland, która została liderem po raz trzynasty z rzędu, osiągnęła 17,9% udziału w rynku z wynikiem 2521 zarejestrowanych nowych ciągników rolniczych.

Według danych Martin & Jacob w 2021 roku zarejestrowano o ponad 42% więcej ciągników niż rok wcześniej. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 14074 nowych ciągników.

Zainteresowany zakupem Maszyn rolniczych,
a może potrzebujesz maszyny budowlane?

Nowy sezon z nowym sprzętem? Zapraszamy do naszych oddziałów by zapoznać się z ofertą nowych ciągników rolniczych, kombajnów z najnowszej generacji systemem automatycznego prowadzenia. Oferujemy promocyjne ceny przedsezonowe na wybrane modele kombajnów i pras na sezon 2022.

W ofercie dostępne maszyny rolnicze wiodących producentów między innymi opryskiwacze, rozsiewacze nawozu, a także maszyny budowlane.

Zapewniamy różne formy finansowania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Nasi ekperci czekają w oddziałach w Oławie, Świdnicy, Namysłowie, Rawiczu i Nysie.