16 lipca 2021

AGRODOL 03 RO – 100% naturalnego dolomitu

16 lipca 2021

PROMOCJA
Ochrona na starcie

Zabezpiecz swoje plony łącząc zaprawę REAL PLUS z nawozem donasiennym SEED STAR. Chronisz plantację przed chorobami i zapewniasz optymalne warunki do wzrostu kiełków i siewek.
15 lipca 2021

Zmniejsz osypywanie nasion rzepaku i powiększ plony

Zastosuj sklejacz do łuszczyn rzepaku CLAISTER MAX! Także w połączeniu z glifosatem (AGROSAR 360 SL lub HOPPER CLEAN 360 SL) i wydłuż okres bezpiecznych żniw oraz zwiększ potencjalny plon nawet do 20%!
24 czerwca 2021

PROMOCJA N-LOCK

Zamów co najmniej 10 l stabilizatora azotu N-LOCK i skorzystaj z atrakcyjnych promocji.
17 czerwca 2021

PROMOCJA HumiCalc 4.0 Zadbaj o glebę

Zamów minimum 6 t HumiCalc 4.0 i odbierz nagrody. Pół tony HumiCalc 4.0 gratis i dodatkowo innowacyjna usługa – satelitarny Raport Stanu Pola.
31 maja 2021

PROjekt RZEPAK

PROjekt RZEPAK to kompleksowe rozwiązanie agrotechniczne, od wyboru nasion, prowadzenia i ochrony upraw aż po skup. Na każdym z tych etapów nasi specjaliści dzielą się swoją stale aktualizowaną wiedzą. Stosujemy nowoczesne technologie wspomagające produkcję rolną. Dostarczamy Państwu Rolnictwo w wersji PRO.
12 maja 2021

PROMOCJA ZŁOTY RZEPAK

Zastosuj kompleksową technologię prowadzenia rzepaku i odbierz atrakcyjne nagrody. Szczegóły na stronie www i u przedstawicieli handlowych.
16 kwietnia 2021

Satelitarny Raport Stanu Pola

Nawiązaliśmy współpracę z innowacyjną firmą QZ Solutions specjalizującą się w dostarczaniu cyfrowych rozwiązań dedykowanych przedsiębiorcom rolnym. Jej satelitarny Raport Stanu Pola to przykład ROLNICTWA W WERSJI PRO. Zachęcamy do skorzystania z naszych PROMOCJI i bezpłatnego wykorzystania usługi RSP w swoim gospodarstwie. Jesteśmy pewni, że przyczyni się to do optymalizacji kosztów produkcji i zwiększenia plonów.