Wiemy, że ciężka praca przynosi owocne plony. Dlatego prężnie wspieramy każdy wysiłek. Poznaj Osadkowski SPORT TEAM i wspieraj z nami szczytne cele!

Osadkowski SPORT TEAM

Nieprzerwanie od ponad 27 lat staramy się, jako Firma Osadkowski tworzyć zgrany zespół, który łączy jedno - pasja do rolnictwa, sportu oraz postawa fair play w biznesie. Jesteśmy świadomi tego, że coraz więcej czasu spędzamy w pracy, co przekłada się na nasze życie codzienne. Dlatego w firmie wspieramy pracowników mających pasje i zainteresowania, nawet, jeśli nie wiążą się one bezpośrednio z ich wykonywaną pracą. Jednym z obszarów, w który bardzo angażuje się Firma Osadkowski jest sport.
Każdy, kto regularnie uprawia jakiś sport, zyskuje poczucie, że jest zdolny do osiągania sukcesów. Odkrywa, że korzystając ze swojej siły woli i wytrwałości, może pokonać każdą przeszkodę i sprawić, że obrane cele staną się możliwe do osiągnięcia. Stąd wiele biegów, w których bierzemy udział, ma cel charytatywny. Jednym z większych jest Poland Business Run, który startował w kilku głównych miastach Polski. Sztafeta Osadkowski wsparła podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. Liczna grupa 70 pracowników Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. przebiegła dystans 10 km na wrocławskich Partynicach na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Biegiem tym wsparto dzieci chore na nowotwory z kliniki ,,Przylądek Nadziei" we Wrocławiu... Czytaj więcej!