Zbiorniki SWIMER®

zbiorniki RSM Swimer

Zbiornik RSM do całocysternowych dostaw toruńskiej firmy SWIMER

Agro Tank 22000 to jednopłaszczowy zbiornik wykonany z polietylenu o pojemności 22 000 L. Taka pojemność pozwala na bezproblemowy rozładunek standardowej autocysterny o pojemności około 25 ton.

Nawozy płynne zdobywają coraz większe uznanie wśród rolników. Płynna forma nawozu sprawia, że azot aplikowany w takiej opcji działa szybciej i skuteczniej od tradycyjnych nawozów granulowanych. Warunkiem jednak przejścia na technologię nawożenia azotem w formie RSM jest posiadanie odpowiedniej jakości zbiorników. Przy doborze zbiornika na nawóz płynny kluczowe są takie właściwości jak: odporność na działanie promieni słonecznych i wysokich temperatur, szczelność oraz trwałość. Wszystkie te cechy mają zbiorniki firmy SWIMER.

Co wyróżnia zbiorniki do magazynowania nawozów płynnych firmy SWIMER?

Zbiorniki marki SWIMMER są najniższymi zbiornikami na rynku (tylko 2,8 m wysokości) przy jednoczesnej dużej pojemności. Dodatkowo są wykonane bez łączeń i spawów – wykonanie z jednej bryły gwarantuje szczelność i wytrzymałość.

Zbiorniki RSM wykonane są polietylenu, który jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Co bardzo ważne zbiorniki są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

SWIMER to polska firma z Torunia, która od ponad 13 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości różnego rodzaju zbiorników do przechowywania i dystrybucji płynów. Ich produkty doceniane są w wielu krajach na świecie. Wybierając zbiornik na nawozy płynne firmy SWIMER można liczyć na wysoką jakość oraz niezawodny produkt.

Dlaczego postawić na zbiorniki RSM z Torunia

są najniższe na rynku – zapewnia to sprawną i bezpieczną obsługę

wykonane są z jednej bryły – bez spawów i łączeń

nie wymagają kotwienia