SWIMER®
Zbiorniki RSM do magazynowania nawozów płynnych

RSM

RSM

Zbiornik RSM do całocysternowych dostaw toruńskiej firmy SWIMER

Agro Tank 22000 to jednopłaszczowy zbiornik wykonany z polietylenu o pojemności 22 000 L. Taka pojemność pozwala na bezproblemowy rozładunek standardowej autocysterny o pojemności około 25 ton.

Nawozy płynne zdobywają coraz większe uznanie wśród rolników. Płynna forma nawozu sprawia, że azot aplikowany w takiej opcji działa szybciej i skuteczniej od tradycyjnych nawozów granulowanych. Warunkiem jednak przejścia na technologię nawożenia azotem w formie RSM jest posiadanie odpowiedniej jakości zbiorników. Przy doborze zbiornika na nawóz płynny kluczowe są takie właściwości jak: odporność na działanie promieni słonecznych i wysokich temperatur, szczelność oraz trwałość. Wszystkie te cechy mają zbiorniki firmy SWIMER.

Co wyróżnia zbiorniki RSM firmy SWIMER?

Zbiorniki marki SWIMMER są najniższymi zbiornikami na rynku (tylko 2,8 m wysokości) przy jednoczesnej dużej pojemności. Dodatkowo są wykonane bez łączeń i spawów – wykonanie z jednej bryły gwarantuje szczelność i wytrzymałość.

Zbiorniki RSM wykonane są polietylenu, który jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Co bardzo ważne zbiorniki są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

SWIMER to polska firma z Torunia, która od ponad 13 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości różnego rodzaju zbiorników do przechowywania i dystrybucji płynów. Ich produkty doceniane są w wielu krajach na świecie. Wybierając zbiornik na nawozy płynne firmy SWIMER można liczyć na wysoką jakość oraz niezawodny produkt.

Dlaczego postawić na zbiorniki RSM z Torunia

są najniższe na rynku – zapewnia to sprawną i bezpieczną obsługę

wykonane są z jednej bryły – bez spawów i łączeń

nie wymagają kotwienia