Fundacja Plon Serca – pomagamy z potrzeby serca!

Osadkowski pomaga4 1

Osadkowski pomaga4 1

Jednym z głównych celów działalności i misji naszych spółek: Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. i Osadkowski SA jest POMAGANIE . Czynimy to na różnych polach od wielu lat.

Wartości, którymi się kierujemy, tj. bezpieczeństwo, współpraca czy odpowiedzialność, wyznaczają nam kierunki codziennej działalności. Szacunek do ludzi oraz środowiska jest podstawą relacji, które budujemy przez aktywne angażowanie się w akcje charytatywne i społeczne. Zapewnienie naszej społeczności poczucia bezpieczeństwa i możliwość niesienia pomocy to priorytety we wspólnym działaniu w ramach Fundacji.

Od 28 lat istnienia spółek zarówno pracownicy, klienci, jak i organizacje z bliskiego otoczenia inspirowały nas do działania, zgłaszając konkretne potrzeby swoich najbliższych oraz społeczności rolniczej na terenie całej Polski.

Z potrzeby czynienia dobra

Dostrzegając i odpowiadając na realne potrzeby pomocy, powołaliśmy do życia dwa projekty społeczne.

Z inicjatywy właścicieli i pracowników firmy Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. powstała Fundacja Plon Serca, dzięki której mamy możliwość wsparcia materialnego (i nie tylko) osób potrzebujących, zwłaszcza tych, których dotknęły poważna choroba oraz związane z nią kosztowne leczenie, rehabilitacja i terapia. W najbliższym czasie rozpoczniemy w szerszym zakresie akcje charytatywne oraz działania na rzecz Fundacji i jej podopiecznych, których w pierwszej kolejności chcemy objąć opieką. Zapewnienie naszej społeczności poczucia bezpieczeństwa i możliwość niesienia pomocy to priorytety we wspólnym działaniu w ramach Fundacji.

Druga inicjatywa to stworzony przez pracowników Osadkowski SA projekt społeczny „OsadkowskiPOMAGA ” – Zgłoś się po dotację na własną akcję. Do tego działania zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby zrobić coś dobrego i pożytecznego na rzecz lokalnych społeczności z terenów wiejskich i małych miejscowości. Do wygrania jest łącznie 23 000 zł. Zgłaszane inicjatywy mogą dotyczyć: środowiska przyrodniczego, przestrzeni publicznej, promocji aktywnego życia i zdrowia, jakości życia mieszkańców i edukacji. Z nadesłanych wniosków do drugiego etapu przejdzie 10 projektów, na które będzie można oddawać swoje głosy przez fanpage Osadkowski SA na Facebooku.

Jesteśmy przekonani, że w społecznościach lokalnych drzemią niezliczone pokłady możliwości i wspólnie możemy z nich wydobyć to, co najlepsze. Wierzymy, iż to właśnie Wy – członkowie tych społeczności – jesteście najbliżej codziennych spraw ludzi potrzebujących i możecie realnie wpłynąć na poprawę ich jakości zdrowia i życia.

Zapraszamy czytelników pisma „Agronom.pl” do wspólnego działania!

  • Zgłoś się po dotację na własną akcję w Programie „OsadkowskiPOMAGA ”
  • Zostań ambasadorem „OsadkowskiPOMAGA ”
  • Zostań darczyńcą Fundacji „Plon Serca” i pomóż naszym podopiecznym
  • Śledź działania na naszych stronach i portalach internetowych: Plon Serca oraz Osadkowski pomaga

Monika Cebulska
m_cebulska@osadkowski-cebulski.plPolecamy również