POSTAW NA SPRAWDZONE NASIONA ZBOŻ I RZEPAKU, WYBIERZ KOMPLEKSOWĄ JESIENNĄ OCHRONĘ

ZADZWOŃ I POZNAJ OFERTĘ

  WYŚLIJ ZAPYTANIE, A BIURO OBSŁUGI KLIENTA PRZYGOTUJE DLA CIEBIE OFERTĘ

  Jestem zainteresowany ofertą:  Szczegóły dotyczące zapytania:

  Klikając przycisk "WYŚLIJ" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Firmy Osadkowski informacji o ofercie i akcjach specjalnych takich jak np. "oferta promocyjna PROjekt Wiosna" na podany numer telefonu przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2017 poz. 1907).

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Osadkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu usług własnych, polegającego na przesyłaniu na podany numer telefonu przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2017 poz. 1907) informacji o naszej ofercie i akcjach specjalnych takich jak np. „oferta promocyjna PROjekt Wiosna”. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przesyłanie na podany numer telefonu informacji o naszej ofercie i akcjach specjalnych, wysyłając wiadomość o wycofaniu zgody na adres: marketing@osadkowski.pl.

  Przysługuje Ci również prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  *Pola obowiązkowe