Wspieramy najmłodszych!

wspieramy najmłodszych

wspieramy najmłodszych

Grupa Azoty, partner biznesowy Osadkowski SA, od kliku lat wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej ,,Lider Polskiej Dystrybucji” koncern wykorzystuje kontakt ze swoimi dystrybutorami nawozowymi. I w tym roku Grupa Azoty zwróciła się do firmy Osadkowski SA z prośbą o wskazanie szkoły z najbliższego jej otoczenia biznesowego, do którego można byłoby przekazać wyprawki szkolne.

Grupa Azoty, partner biznesowy Osadkowski SA, od kliku lat wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. W ramach akcji edukacyjno-promocyjnej ,,Lider Polskiej Dystrybucji" koncern wykorzystuje kontakt ze swoimi dystrybutorami nawozowymi. I w tym roku Grupa Azoty zwróciła się do firmy Osadkowski SA z prośbą o wskazanie szkoły z najbliższego jej otoczenia biznesowego, do którego można byłoby przekazać wyprawki szkolne.

Dnia 19 września 2016 w Szkole Podstawowej im. I Dywizji Wojska Polskiego im. T. Kościuszki w Bierutowie, firma Osadkowski SA uroczyście wręczyła 197 zestawów wyprawek dla uczniów z klas od I do III. Radość Pani Małgorzaty Kuligowskiej - Dyrektor szkoły oraz maluchów z okazanego wsparcia była ogromna. Dzieci entuzjastycznie odebrały worki z piórnikami, śniadaniówkami, kredkami oraz opaskami odblaskowymi zapewniającymi widoczność i bezpieczeństwo w ciemności. Na koniec wszystkie dzieci zgodnie zapewniły, że od teraz chętniej będą odrabiać lekcje. Trzymamy za słowo!

Jesteśmy bardzo wdzięczni Grupie Azoty za kolejny rok współpracy handlowej i wspólnych działań w zakresie wspierania uczniów szkół ze środowisk wiejskich. Akcja przynosi bardzo dużo radości dzieciom, a takie reakcje są dla nas bezcenną nagrodą!