Wspieramy lokalne szkoły – podarowaliśmy sto wyprawek szkolnych!

wyprawka dzieci

wyprawka dzieci

Wspieramy lokalne szkoły. Grupa Azoty wraz z firmą Osadkowski SA, wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. Już kolejny raz, koncern nawozowy zaprosił nas do wspólnej akcji edukacyjno-promocyjnej – Lider Polskiej Dystrybucji, aby służyć innym.

Grupa Azoty wraz z firmą Osadkowski SA, wspiera dzieci ze środowisk wiejskich w całej Polsce. Już kolejny raz, koncern nawozowy zaprosił nas do wspólnej akcji edukacyjno-promocyjnej - Lider Polskiej Dystrybucji.

W tym roku odwiedziliśmy trzy szkoły z powiatu wrzesińskiego:

  • Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Marzeninie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jarząbkowie
  • Zespół Szkól im. Generała Antoniego Amilkara Kosińskiego w Targowej Górce

Przedstawiciele firmy Osadkowski SA, oficjalnie wręczyli 100 zestawów wyprawek dla uczniów z klas od I do III. Radość i wdzięczność dyrektorów szkół oraz ich uczniów była ogromna. Dzieci podczas uroczystego wręczenia wyprawek, przyszykowały niespodzianki w postaci wystąpień tanecznych oraz wokalnych. Po części artystycznej, nadszedł czas na wręczenie wyczekiwanych kolorowych teczek z wyposażeniem w artykuły piśmiennicze i nie tylko. Dzieci entuzjastycznie odebrały wyprawki, zgodnie zapewniając, że od teraz chętniej będą odrabiać lekcje.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Grupie Azoty, za kolejny rok współpracy handlowej i naszych wzajemnych działań wspierających uczniów ze środowisk wiejskich. Akcja co roku przynosi bardzo dużo radości dzieciom, co stanowi dla nas bezcenną nagrodę!Polecamy również