Startuje jesienny sezon ubezpieczeń
Zaczynamy 4.10.2021

jesienny sezon ubezpieczen rolnych upraw osadkowski

jesienny sezon ubezpieczen rolnych upraw osadkowski

WEBINAR: Wszystko co warto wiedzieć o jesiennym sezonie ubezpieczeń rolnych

Startuje jesienny sezon ubezpieczeń upraw rolnych

W ostatnim czasie odnotowujemy wzrost liczby zapytań w dotyczących oferty towarzystw ubezpieczeniowych, jakie w tym okresie są dedykowane uprawom ozimym. Już dziś możemy Wam potwierdzić, iż 4 października 2021 ruszy jesienny sezon ubezpieczeń rolnych w towarzystwach, z którymi współpracujemy (Generali Agro, PZU, InterRisk).

Ubezpieczenia objęte dopłatą

Jesienne ubezpieczenia objęte są wsparciem z budżetu Państwa, w tegorocznym sezonie suma środków przeznaczonych na ten cel uległa zwiększeniu.

Webinar. Weź udział i zapytaj eksperta

Dla wszystkich zainteresowanych tematem ubezpieczeń swoich upraw, zapraszamy na specjalny webinar poświęcony zarówno ofercie jaką będziemy mieli dla Państwa, ale również w trakcie spotkania nasz ekspert rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania dotyczące ryzyk, zakresów i innych szczegółów dotyczących jesiennych ubezpieczeń upraw.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i można wziąć udział w nim za pośrednictwem wydarzenia na Facebook-u, osoby nie posiadające swoje konta mogą również wziąć udział korzystając z linka.

Weź udział w bezpłatnym webinarze!

Wszystko co warto wiedzieć o jesiennym sezonie ubezpieczeń rolnych


KIEDY: wtorek 5 października 2021 o g. 19.00

Masz pytania? Nasz zespół ekpertów jest do dyspozycji

Nasi doradcy cały czas są do Państwa dyspozycji. Możecie się z nimi kontaktować telefonicznie i osobiście odwiedzając nasze biura.

Współpracujemy z największymi towarzystami na rynku

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą to skontaktuj się z przedstawicielem Firmy Osadkowski lub wypełnij formularz kontaktowy.