PROMOCJA – Wybierz wiosenne pakiety technologiczne w ramach PROjekt WIOSNA

ZDROWY I CZYSTY ŁAN - ochrona fungicydowa i herbicydowa

Przygotowaliśmy rozwiązania w ochronie upraw rolniczych zbóż, rzepaku i kukurydzy. Znajdziesz tu pakiety technologiczne w zależności od swoich potrzeb.

ZDROWY ŁAN - to rozwiązania oparte o fungicydy. W tym roku proponujemy ochronę zbóż opartą na 7 niepowtarzających się substancjach czynnych. Wśród nich nowoczesne substancje takie jak SDHI (Solatenol - Elatus Plus) oraz triazol (Revysol - Vitissimo). Nie chcesz czekać na warunki pogodowe pozwalająca zastosować fungicydy w zabiegu T1 - wybierz najszybszy zabieg w T1 stosując Arcton WG. W uprawie rzepaku ozimego, proponujemy produkty, takie jak Syrius 250 EW, Plexeo, Praktis czy Primasol.

CZYSTY ŁAN - to rozwiązania oparte o herbicydy. W kukurydzy zalecamy stosowanie produktów, takich jak Lumax 537,5 SE, Notos 100 SC czy Niko 40 OD. W zwalczaniu chwastów w zbożach ozimych proponujemy SunPak, którego produkty zawierają m.in. pinoksaden, florasulam, metsulfuron metylu i tribenuron metylowy.

Sprawdź moc technologii DSG i poznaj produkty z linii Don't Stop Growing, wśród nich między innymi preparat Inex-A, który uwalnia siłę cieczy.

Zamów jeden z promocyjnych pakietów i wybierz nagrodę

 
 

Zaprojektuj swoje plony! Wybierz sprawdzone rozwiązania, oparte o niepowtarzalne substancje

OCHRONA ZBÓŻ OZIMYCH PRZED CHWASTAMI I CHOROBAMI


OCHRONA FUNGICYDOWA ZBÓŻ

ZBOŻA ZDROWY ŁAN PREMIUM

ZBOŻA ZDROWY ŁAN STANDARD

ZBOŻA ZDROWY ŁAN EKONOMICZNY

ZBOŻA ZDROWY ŁAN BIOLOGICZNY

ZBOŻA ZDROWY ŁAN PSZENŻYTO

 

OCHRONA HERBICYDOWA ZBÓŻ

ZBOŻA CZYSTY ŁAN – SunPak

ZBOŻA CZYSTY ŁAN


ROZWIĄZANIA W UPRAWIE RZEPAKU OZIMEGO


OCHRONA FUNGICYDOWA RZEPAKU

RZEPAK ZDROWY ŁAN PREMIUM

RZEPAK ZDROWY ŁAN STANDARD

RZEPAK ZDROWY ŁAN EKONOMICZNY


ROZWIĄZANIA W UPRAWIE BURAKA CUKROWEGO


OCHRONA HERBICYDOWA BURAKA

BURAK CZYSTY ŁAN


ZWALCZ CHWASTY W UPRAWIE KUKURYDZY


OCHRONA HERBICYDOWA KUKURYDZY

KUKURYDZA CZYSTY ŁANSPRAWDŹ MOC TECHNOLOGII Don't Stop Growing i wybierz kompleksowy rozwój upraw

W jakich uprawach zalecamy stosowanie technologii DSG:

rzepaku

zbożach

kukurydzy

buraku cukrowym

warzywach

sadach i owocach miękkich

Wyjazdy szkoleniowe

WYJAZD SZKOLENIOWY - doświadczenie i wiedza


HOTEL MRĄGOWO
Poszerzaj swoją wiedzę rolniczą

 

Odwiedź z nami malowiczy region Polski, jakim są Mazury i skorzystaj z wyjazdu szkoleniowego do Hotelu Mrągowo dla 2 osób.

Oprócz intensywnego szkolenia zaplanowaliśmy czas wolny m.in. Będziesz mógł także wziąć udział z zabawie tanecznej, skorzystać z atrakcji oferowanych przez hotel, oraz uroków przyrody. Wybierz odpowiedni pakiet i jedź z nami na Mazury!

Twoja karta AGROPREMIA

Wolisz sam decydować, którą nagrodę wybierzesz - ta propozycja jest dla Ciebie! Przedpłacona karta MasterCard, którą zapłacisz za codzienne zakupy, sprzęt elektroniczny, wakacje itp.

Realizacja nagrody wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu AgroPremia WIOSNA 2023

Extra RABAT

Wolisz wydać mniej, wybierz Extra RABAT i skorzystaj z dodatkowych upustów. Oszczędności możesz przeznaczyć na dodatkowe zakupy środków do produkcji rolnej.

Sam zdecyduj, w jaki sposób wykorzystać swój Extra RABAT.

Masz inne pytania? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

 
 

Warunki promocji PROjekt Wiosna 2023

 

Organizatorem promocji „PROjekt WIOSNA 2023” jest Osadkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Promocja obowiązuje od 02.01.2023 r. do 31.03.2023 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia.

Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne w Firmowych Punktach Handlowych oraz u przedstawicieli Osadkowski Sp. z o.o.. Promocje nie łączą się ze sobą i z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.