PROMOCJA – Wybierz wiosenne pakiety technologiczne w ramach PROjekt WIOSNA

PROjekt Wiosna 2022 - promocyjne pakiety technologiczne

ZDROWY I CZYSTY ŁAN - ochrona fungicydowa i herbicydowa

Przygotowaliśmy rozwiązania w ochronie upraw rolniczych zbóż, rzepaku i kukurydzy. Znajdziesz tu pakiety technologiczne w zależności od swoich potrzeb.

ZDROWY ŁAN - to rozwiązania oparte o fungicydy. W tym roku proponujemy ochronę zbóż opartą na 7 niepowtarzających się substancjach czynnych. Wśród nich nowoczesne substancje takie jak SDHI (Solatenol - Elatus Plus) oraz triazol (Revysol - Vitissimo). W uprawie rzepaku ozimego, proponujemy produkty, takie jak Syrius 250 EW, Plexeo, Praktis czy Primasol.

CZYSTY ŁAN - to rozwiązania oparte o herbicydy. W kukurydzy zalecamy stosowanie produktów, takich jak Lumax 537,5 SE, Notos 100 SC czy Nevada 40 OD. W zwalczaniu chwastów w zbożach ozimych proponujemy SunPak, którego produkty zawierają m.in. pinoksaden, florasulam, metsulfuron metylu i tribenuron metylowy.

POWER Wiosna to produkty z linii Don't Stop Growing, wśród nich najnowszy preparat IonBlue, który oparty jest na bioaktywnych jonach miedzi i siarki.Zaprojektuj swoje plony! Wybierz sprawdzone rozwiązania, oparte o niepowtarzalne substancje


OCHRONA ZBÓŻ OZIMYCH PRZED CHWASTAMI I CHOROBAMI

ROZWIĄZANIA W UPRAWIE RZEPAKU OZIMEGO


OCHRONA FUNGICYDOWA

RZEPAK ZDROWY ŁAN PREMIUM

RZEPAK ZDROWY ŁAN STANDARD

RZEPAK ZDROWY ŁAN EKONOMICZNY

ZWALCZ CHWASTY W UPRAWIE KUKURYDZY


OCHRONA HERBICYDOWA

KUKURYDZA CZYSTY ŁAN


SPRAWDŹ MOC TECHNOLOGII Don't Stop Growing i wybierz POWER WIOSNĘ

W jakich uprawach zalecamy stosowanie technologii DSG:

rzepaku

zbożach

kukurydzy

buraku cukrowym

warzywach

sadach i owocach miękkich

 
 
Wyjazdy CZ

WYJAZDY SZKOLENIOWE - doświadczenie i wiedza

Zobacz pola uprawne i odwiedź wiodącą hodowlę roślin w południowej Francji, wybierz Czechy, gdzie zlustrujesz poletka doświadczalne w Rolniczym Instytucie Badawczym. Skorzystaj z atrakcji w czasie wyjazdów – zwiedzanie muzeum AIRBUSA lub skorzystaj z nauki gry w golfa z instruktorem


DEMOFARMA POLSKA*

W przypadku tego wyjazdu mamy do dyspozycji kilka kierunków w oparciu o nasze plantacje demonstracyjne. Szczegóły dotyczące wyjazdu podane będą w późniejszym okresie.

* - zamiennie za wyjazd na demofarmę do Czech. W przypadku wyjazdu na demofarmę w Polsce wyjazd będzie dla dwóch osób.

Agropremia P

Twoja karta AGROPREMIA

Nie lubisz podróżować, wolisz sam decydować, którą nagrodę wybierzesz - ta propozycja jest dla Ciebie! Przedpłacona karta MasterCard, którą zapłacisz za codzienne zakupy, sprzęt elektroniczny, wakacje itp.

Realizacja nagrody wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu AgroPremia WIOSNA 2022

Rabat JZ

Extra RABAT

Wolisz wydać mniej, wybierz Extra RABAT i skorzystaj z dodatkowych upustów. Oszczędności możesz przeznaczyć na dodatkowe zakupy środków do produkcji rolnej.

Sam zdecyduj, w jaki sposób wykorzystać swój Extra RABAT.

Warunki promocji PROjekt WIOSNA 2022

Organizatorem promocji "PROJEKT WIOSNA 2022" jest Osadkowski SA z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6,56-420 Bierutów. Promocja obowiązuje od 01.01.2022 r. do 31.03.2022 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia.

Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne w firmowych punktach handlowych oraz u przedstawicieli Osadkowski SA. Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.