PROMOCJA:
Zabezpiecz poziom azotu z preparatem N-Lock

H 020345 OSA N LOCK aktualność 576px

H 020345 OSA N LOCK aktualność 576px


Zamów stabilizator azotu N-Lock i skorzystaj z rabatów

Stabilizator azotu N-Lock to produkt, który swoim działaniem prowadzi do zwiększenia efektywności wykorzystanych nawozów azotowych oraz maksymalizacji potencjału plonowania. Utrzymując przyswajalny dla roślin azot w glebie, powoduje zmniejszenie jego strat. Dzięki czemu w kluczowych okresach zapotrzebowania na azot, system korzeniowy roślin uprawnej korzysta z tego zabezpieczonego azotu przez N-lock.

Skuteczność działania preparatu poparta jest szeregiem doświadczeń polowych. Wśród najważniejszych wyników należy wskazać 7% wzortu potencjału plonowania, zmniejszenie wymywania azotu do wód gruntowych o 16%. To tylko, nie które osiągniętych wskaźnikóow wynikających z zastosowania stabilizatora azotu N-lock.


20% GRATIS

na każde 50 litrów N-lock do możliwość zakupu 10l w cenie 1zł netto

WARUNKI PROMOCJI N-lock.

Organizatorem promocji N-lock jest Osadkowski SA z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów.

Promocja obowiązuje od 01.01.2022 r. do 31.03.2022 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia u przedstawicieli handlowych Osadkowski SA.

Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne w firmowych punktach handlowych oraz u przedstawicieli handlowych Osadkowski SA.

Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.