PROMOCJA HumiCalc 4.0

Dowiedz się więcej, jak działa

Organizatorem promocji „HumiCalc 4.0” jest Osadkowski SA z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Promocja obowiązuje od 1.04.2021 r. do 31.05.2021 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia u przedstawicieli handlowych Osadkowski SA.
Premiowany jest zakup nawozu HumiCalc 4.0 (BB, 25 kg, 10 kg) w ilości 6 t i wielokrotności.
* Karta Sodexo – nagroda realizowana w postaci doładowania karty przedpłaconej AGROPREMIA SODEXO. Wybór nagrody wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu AGROPREMIA NAWOZY 2021.
** Towar Gratis – nagroda realizowana w postaci 0,5 t nawozu HumiCalc 0.4 w cenie promocyjnej 1 zł netto.
*** Raport Stanu Pola – nagroda realizowana w postaci rocznego abonamentu usługi Raportu Stanu Pola na 24 ha. Wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu AGROPREMIA NAWOZY 2021.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. W promocji „HumiCalc 4.0” korzyści w postaci nagrody – karty Sodexo i towaru gratis nie łączą się. Nagroda Raport Stanu Pola przysługuje dodatkowo niezależnie od wyboru nagrody.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś poznać szczegóły, skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym lub wypełnij formularz poniżej, a my zadzwonimy do Ciebie.

     

    *Pola obowiązkowe

    Administratorem danych jest Osadkowski S.A. z siedzibą w Bierutowie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Klauzuli informacyjnej oraz Polityce Prywatności.