PROjekt ZIMA – Sprawdź promocje na zimę

PROjekt ZIMA to oferta do gospodarstw rolnych dotyczącą wyselekcjonowanej grupy produktów, które są dostępne przed sezonem wiosennym w ramach akcji promocyjnej.

Oferta obejmuje asortyment nasion kukurydzy, soi i słonecznika oraz nawozy wapniowe, dolistne i inne preparaty specjalistyczne.

Zamów wybrane produkty promocyjne i odbierz nagrody

Materiał siewny

W ramach tegorocznej oferty promocyjnej PROjekt ZIMA 2023 dostępne są nasiona kukurydzy oraz materiał siewny soi i słonecznika.

Nasiona kukurydzy

W ofercie szeroka paleta odmian kukurydzy o FAO w przedziale od 190 do 300. Na uwagę zasługują w szczególności propozycje kukurydzy na ziarno. Wśród nich wyróżniają się nowości z hodowli Dekalb (DKC 3088, DKC 4115) czy odmiany ziarnowe z francuskiej hodowli RAGT (m.in. RGT Aloexx, RGT Maxxatac, RGT Exxact). Rozwijamy również paletę odmian na kiszonkę, wśród nich dwie nowości, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w COBORU - ES Skytower oraz SM Bard.

Kukurydza FAO 190-230

  Kukurydza FAO 240-250

   Kukurydza FAO 260-290

    Kup materiał siewny i skorzystaj z naszej oferty promocyjnej:

    Nasiona soi

    Soja jest uprawą, która zyskuje na popularności. W naszej ofercie promocyjnej znajdziecie trzy odmiany soi:

    Nasiona słonecznika

    Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się również uprawa słonecznika. Nasiona słonecznika wysiewamy na wiosnę, ale warto już teraz zaopatrzyć się w materiał siewny:

    Nawozy dolistne i inne

    Ważnym elementem technologii prowadzenia upraw jest uzupełnianie składników pokarmowych. Stosujemy do tego nawozy dolistne, które pozwalają odżywiać roślinę w czasie okresu wegetacji, wśród najważniejszy pierwiastków możemy wymienić cynk, żelazo, miedź czy magnez. Właściwe uzupełnianie mikro i makro składników jest kluczowe dla osiągania wysokich plonów. Warte uwagi są produkty wspomagające rozwój upraw m.in. stymulatory rozwoju, regulatory czy produkty specjalistyczne.

    Wybierz nawozy dolistne lub produkty specjalistyczne i skorzystaj z oferty promocyjnej w ramach PROjekt ZIMA:

    Produkty zalecane w ramach technologi Don't Stop Growing - nie przestawaj rosnąć:

    Nawozy dolistne objęte promocją:

     Produkty specjalistyczne:

     • Atpolan Bio

     • Atpolan Soil Maxx

     • Zero Piany

     • Aminoquelant Ca

     • Aminoquelant K Low pH

     • Terra Sorb-Complex

     • Terra Sorb-Radicular

     • As 500SL

      Nawozy wapniowe

      Szeroka oferta produktów nawozowych, która zostały ujęte w ramach promocji PROjekt ZIMA zadba o Twoją glebę i podniesie jej pH. Jak wapnowanie wpływa na poprawę rentowności produkcji roślinej poczytaj na naszym Blogu AGROTECHNIKA.

      Nawozy wapniowe objęte promocją:

      Jakie nagrody przygotowalismy w ramach PROjekt ZIMA?

      Do wyboru jedna z trzech nagród: wyjazd szkoleniowy lub karta AgroPremia lub Extra Rabat.

      Wyjazdy CZ

      Wyjazdy szkoleniowe

      Jedną z nagród w ramach PROjekt ZIMA jest wyjazd szkoleniowy. Do wyboru proponujemy wyjazd zagraniczny lub wyjazd w Bieszczady.

      Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub zadzwoń na numer +48 662 110 960 i dowiedz się więcej.

      Kierunek Barcelona

      Kto nie zna Hiszpanii czy dumy Katalonii - Barcelony? Taki kierunek wyznaczliśmy sobie na przyszły rok. Oprócz części szkoleniowej będącej okazją do spotkania ekspertów i wymiany doświadczeń, dla uczestników wyjazdu przygotowaliśmy niezapomniane wrażenia:

      • wspólne kibicowanie na meczu FC Barcelona - FC Valencia,
      • zwiedzanie Barcelony,
      • degustacje hiszpańskiej kuchni.

      Hotel Arłamów

      Dla zwolnników walorów naszego kraju przygotowaliśmy pobyt w malowniczej scenerii Bieszczad. Poza dawką eksperskiej wiedzy i wymiany doświadczeń, skorzystamy z uroku i atrakcji hotelu.

      W czasie pobytu:

      • bal wraz z osobą towarzyszącą,
      • korzystanie z strefy SPA i rekreacji,
      • niezapomniane widoki.
      logo_karta_agropremia

      Twoja karta AGROPREMIA

      Karta dająca wiele możliwości – sam decydujesz, którą nagrodę wybierzesz. Przedpłacona karta MasterCard, którą zapłacisz za codzienne zakupy, sprzęt elektroniczny, wakacje itp.

      Realizacja nagrody wiąże się z koniecznością przystąpienia do programu AgroPremia 2023

      Extra RABAT

      Extra RABAT - jednostki siewne gratis

      Skorzystaj z dodatkowych rabatów lub odbierz jednostki siewne wybranych odmian kukurydzy, soi lub słonecznika gratis.

      Oszczędności możesz przeznaczyć na dodatkowe zakupy środków do produkcji rolnej. Sam zdecyduj, w jaki sposób wykorzystać swój Extra Rabat.

      Skontaktuj się i skorzystaj z promocji

      Aby wziąć udział w promocji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Firmy Osadkowski. Jeżeli nie masz kontaktu, zadzwoń lub wypełnij specjalny formularz Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się i przedstawi ofertę.


      Warunki promocji PROjekt ZIMA 2023

      Organizatorem promocji „PROjekt ZIMA 2023” jest Osadkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Bierutowie, ul. Kolejowa 6, 56-420 Bierutów. Promocja obowiązuje od 02.11.2022 r. do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasu asortymentu objętego promocją. Decyduje data zamówienia.

      Szczegóły oferty promocyjnej, warunki zakupu oraz ceny dostępne w firmowych punktach handlowych oraz u przedstawicieli Osadkowski Sp. z o.o. Promocje nie łączą się ze sobą i z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie. Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.