PROjekt RZEPAK

PROjekt RZEPAK Aktualność 576 px 3

PROjekt RZEPAK Aktualność 576 px 3

Oferujemy kompleksowe rozwiązania agrotechniczne, od wyboru nasion, prowadzenia i ochrony upraw aż po skup płodów rolnych. Na każdym z tych etapów nasi specjaliści dzielą się swoją stale aktualizowaną wiedzą. Wszystko po to, żeby mogli Państwo osiągnąć jak największy zysk i wysokie plony.

W sprzedaży nasion, nawozów, środków ochrony roślin i innych materiałów do produkcji rolnej prowadzimy atrakcyjne akcje promocyjne. Dzięki nim można obniżyć koszty oraz wdrożyć najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dostarczamy Państwu Rolnictwo w wersji PRO.

WEŹ UDZIAŁ W PROjekcie RZEPAK

Wybieraj pakiety odmian,
dobieraj technologie ochrony

Korzystaj z atrakcyjnych promocji i doradztwa na każdym etapie


Najlepsze odmiany rzepaku ozimego w sezonie 2021

Nasi specjaliści Osadkowski SA dokonali wyboru odmian rzepaku spośród wielu dostępnych na rynku. Jesteśmy pewni, że Państwa nie zawiodą. W naszej ofercie znajdą Państwo odmiany hybrydowe oraz liniowe na różne warunki – na bardzo dobre kompleksy bonitacyjne oraz na te słabsze. Rośliny odporne na choroby takie jak PHOMA, zgnilizna twardzikowa, posiadające odporności na osypywanie się łuszczyn tzw. POD SHATTERING.
Sprawdź wyselekcjonowane odmiany nasion

Kompleksowa technologia prowadzenia rzepaku ozimego

W trakcie prowadzenia upraw rzepaku potrzebne są działania zależne od stanu gleby, klimatu, aktualnej pogody, zagrożeń chorobami i szkodnikami oraz wielu innych czynników. Opracowaliśmy optymalne działania w tym zakresie, które stale testujemy i aktualizujemy. A przede wszystkim dzielimy się tą wiedzą z Państwem i aktywnie doradzamy.
Zapoznaj się ze szczegółową ofertą ochrony rzepaku

Pakiet nasion, produktów do ochrony i oferta dopłat do skupu

Oprócz dzielenia się praktyczną wiedzą agrotechniczną naszym zadaniem jest również dostarczenie niezbędnych środków do produkcji rolnej oraz zabezpieczenie skupu płodów rolnych. Pakiet Złoty rzepak to oferta zakupu nasion wybranej odmiany rzepaku oraz opracowanej przez nas technologii prowadzenia rzepaku. Dzięki skorzystaniu z oferty pakietowej można zyskać na dopłacie do skupu  i dodatkowo otrzymać usługę Raport Stanu Pola GRATIS!
Szczegóły PROMOCJI ZŁOTY RZEPAK

Satelitarny Raport Stanu Pola 

Dzięki monitorowaniu stanu upraw można precyzyjnie ocenić kondycję roślin w obrębie pola i zaplanować zabiegi agrotechniczne o właściwym nasileniu, w zależności od potrzeb w danej części areału. Oferujemy wsparcie w przebiegu usługi RSP, w zakres którego wchodzą: wizyta na polu i przegląd upraw, analiza i interpretacja raportów satelitarnych oraz ustalenie przyczyn niekorzystnych zmian i metod ich poprawy. Aby skorzystać z RSP, wybierz jeden z pakietów i otrzymaj roczny abonament GRATIS!
Dowiedz się więcej o usłudze RSP

Więcej szczegółów u przedstawicieli handlowych Osadkowski SA