Podsumowanie konkursów

konkurs bezpieczne gospodarstwo

konkurs bezpieczne gospodarstwo

W dniu 05.06.2018r.w Sali Urzędu Miejskiego w Kluczborku odbyło się uroczyste podsumowanie etapu powiatowego XVI Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" oraz VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy-upadkom zapobiegamy" przygotowane przez Placówkę Terenową KRUS w Kluczborku.

Udział w Konkursie Plastycznym w 2018 roku zgłosiło 20 szkół podstawowych, których uczniowie przygotowali na konkurs 167 prac. Wyłoniono łącznie 12 laureatów konkursu w kategoriach wiekowych klas 0-3 oraz 4-7 ( po 6 z powiatu kluczborskiego i namysłowskiego), których prace zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego oraz przyznano 9 wyróżnień.

Do tegorocznej edycji konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne" zgłosiło się 3 właścicieli gospodarstw. Po wizytacji i ocenie przez Komisję Konkursową 2 najlepsze gospodarstwa zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Zarówno w zeszłym jak i w tym roku nasza spółka ufundowała nagrody dla zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy!Polecamy również

Uroczyste podsumowanie konkursów, przede wszystkim Powiatowego XVI Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.