Nie zwlekaj – ubezpiecz swoje płody rolne!

nie zwlekaj concordia

nie zwlekaj concordia

Już dawno nie było tak gorącej końcówki kwietnia jeśli chodzi o ubezpieczenie upraw z dopłatami budżetu Państwa.

Każdy producent rolny powinien mieć czas na decyzję o ubezpieczeniu swoich płodów rolnych do 30 czerwca. Ale to tylko teoria, bo obecny sezon jest pod tym względem wyjątkowy. Jeden z naszych partnerów PZU praktycznie zamknął sezon i w chwili obecnej nie ma możliwości swobodnego zawarcia umowy (wszystkie oferty są akceptowane ręcznie przez Centralę).

Z towarzystw ubezpieczeniowych, które ma w swojej ofercie Osadkowski SA – Concordia i InterRisk jeszcze prowadzą sprzedaż, ale czasu na zawarcie polisy nie ma zbyt wiele. W Concordii najmniej środków pozostało w województwach: opolskim, łódzkim, mazowieckim i kujawsko-pomorskim.

Zachęcamy do ubezpieczenia upraw od gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, ognia. Wszelkich informacji udzielą Państwu przedstawiciele handlowi Osadkowski SA lub dedykowani opiekunowie ubezpieczeniowi.

Zapraszamy do kontaktu:

  • Marzena Porządna – tel. 600 468 840 (Region Wielkopolski, Kujawsko-Pomorski)
  • Marcin Foremny - tel. 600 926 321 (Region Dolnośląski Południowy, Podlasko-Lubelski, Łódzko-Mazowiecki, Warmińsko-Mazurski)
  • Marcin Gołek – tel. 602 218 208 (Region Opolski, Opolsko-Śląski, Pomorski)
  • Przemysław Żaba – tel. 692 083 607 (Region Dolnośląski Północny, Świętokrzysko-Podkarpacki, Zachodniopomorski)


Polecamy również

Już dawno nie było tak gorącej końcówki kwietnia jeśli chodzi o ubezpieczenie upraw z dopłatami budżetu Państwa. Każdy producent rolny powinien mieć czas na decyzję o ubezpieczeniu swoich płodów rolnych do 30 czerwca. Ale to tylko teoria, bo obecny sezon jest pod tym względem wyjątkowy. Jeden z naszych partnerów PZU praktycznie zamknął sezon i w chwili obecnej nie ma możliwości swobodnego zawarcia umowy (wszystkie oferty są akceptowane ręcznie przez Centralę).
Z towarzystw ubezpieczeniowych, które ma w swojej ofercie Osadkowski SA – Concordia i InterRisk jeszcze prowadzą sprzedaż, ale czasu na zawarcie polisy nie ma zbyt wiele.
W Concordii najmniej środków pozostało w województwach: opolskim, łódzkim, mazowieckim i kujawsko-pomorskim.
Zachęcamy do ubezpieczenia upraw od gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, ognia.
Wszelkich informacji udzielą Państwu przedstawiciele handlowi Osadkowski SA lub dedykowani opiekunowie ubezpieczeniowi.