Konkurs ,, ZBIERZ PLON NAGRÓD “

konkurs zbierz plon nagród

konkurs zbierz plon nagród

W dniu 15.09.2017 w miejscowości Wielichowo w gminie Grodzisk w punkcie handlowym Zaopatrzenie Rolnictwa ANEX Sp. z o.o została uroczyście wręczona nagroda klientowi tego sklepu, który wziął udział w konkursie organizowanym przez firmę Osadkowski SA – ZBIERZ PLON NAGRÓD. Konkurs realizowany był za pośrednictwem punktów handlowych współpracujących z firmą Osadkowski w całej Polsce i dedykowany do zaopatrujących się w tych punktach rolników.

W dniu 15.09.2017 w miejscowości Wielichowo w gminie Grodzisk w punkcie handlowym Zaopatrzenie Rolnictwa ANEX Sp. z o.o została uroczyście wręczona nagroda klientowi tego sklepu, który wziął udział w konkursie organizowanym przez firmę Osadkowski SA - ZBIERZ PLON NAGRÓD. Konkurs realizowany był za pośrednictwem punktów handlowych współpracujących z firmą Osadkowski w całej Polsce i dedykowany do zaopatrujących się w tych punktach rolników.

Konkurs ZBIERZ PLON NAGRÓD polegał na zakupnie jednego z produktów:, Barier, H-850 oraz produkty z grupy Aminoquelant i zaproponowaniu hasła reklamowego, opisującego zalety stosowania jednego z wymienionych preparatów. Z nadesłanych i zakwalifikowanych zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzcę, któremu wręczyliśmy nagrodę główną w postaci: laptopa Lenowo oraz rocznej prenumeraty czasopisma Jagodnik. Zwycięzcą okazał się Pan Ireneusz z miejscowości Kraśnice. Hasło, które wygrało to ,,OPRYSKAJ PODŁOŻE A JA BĘDĘ ROSNĄĆ W NATURZE". Pan Ireneusz bardzo ucieszył się z wygranej i obiecał udzielić obszernego wywiadu do czasopisma Jagodnik na temat stosowania i efektów uzyskanych dzięki zakupionemu preparatowi H-850.

Zwycięzcy jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie!Polecamy również