Izydory 2019 – II etap

750x200

Dzięki Państwa głosom firma Osadkowski SA znalazła się w gronie przedsiębiorstw najbardziej przyjaznych dla rolnika i ma szansę zostać laureatem tytułu „Izydory 2019”. Trwa bowiem głosowanie w II etapie tego prestiżowego plebiscytu. Gorąco zachęcamy do udziału w drugim etapie zabawy – warto bo na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w tym nagroda główna - traktor ogrodowy STIHL RT 6127 ZL.

Głosowanie odbywa się na stronie www.izydory.com, a Firma Osadkowski walczy o tytuł w kategorii Uprawa. Aby głos był ważny należy wybrać 3 firmy z 3 kategorii.

Zachęcamy do oddawania głosów także na naszych sprawdzonych partnerów New Holland Agriculture w kategorii technika i Concordia Ubezpieczenia w kategorii Pozarolnicze.

Rozstrzygnięcie plebiscytu zaplanowano na 30 września 2019 r.

O plebiscycie

Ideą konkursu jest wyróżnienie firm, które w ramach prowadzonej przez siebie działalności są najbardziej przyjazne rolnikowi. Chodzi przede wszystkim o wyróżnienie przedsiębiorstw, które postrzegają gospodarzy jako partnerów oraz najważniejszych klientów w swoim modelu biznesowym. Organizatorem plebiscytu jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m.in. „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, miesięcznika „Top Agrar Polska” oraz dwumiesięczników „Elita Dobry Hodowca” i „Profi – Profesjonalna Technika Rolnicza”.Polecamy również

Dzięki Państwa głosom firma Osadkowski SA znalazła się w gronie przedsiębiorstw najbardziej przyjaznych dla rolnika i ma szansę zostać laureatem tytułu „Izydory 2019”. Trwa bowiem głosowanie w II etapie tego prestiżowego plebiscytu. Gorąco zachęcamy do udziału w drugim etapie zabawy – warto bo na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w tym nagroda główna – traktor ogrodowy STIHL RT 6127 ZL.