Współpracujemy z najlepszymi

Firma Osadkowski SA od zawsze stawia na niezawodne produkty i rozwiązania zapewniające najlepsze wsparcie w pracy w gospodarstwie rolnym. Nasz wieloletni partner – CNH Industrial, Marka New Holland od 11 lat trzyma nogę na gazie i kolejny raz sięga po złoty puchar lidera rejestracji nowych ciągników rolniczych w Polsce.

Z dumą informujemy, że wyniki sprzedaży ciągników rolniczych na polskim rynku, udowodniły dominację marki New Holland. Została ona liderem już po raz jedenasty z rzędu, z wynikiem 1521 rejestracji nowych ciągników. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 8673 nowych ciągników.

Firma Osadkowski SA od zawsze stawia na niezawodne produkty i rozwiązania zapewniające najlepsze wsparcie w pracy w gospodarstwie rolnym. Nasz wieloletni partner – CNH Industrial, marka New Holland od 11 lat trzyma nogę na gazie i kolejny raz sięga po złoty puchar lidera rejestracji nowych ciągników rolniczych w Polsce.

Z dumą informujemy, że wyniki sprzedaży ciągników rolniczych na polskim rynku, udowodniły dominację marki New Holland. Została ona liderem już po raz jedenasty z rzędu, z wynikiem 1521 rejestracji nowych ciągników. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 8673 nowych ciągników.Polecamy również