Dołącz do naszego zespołu!

Zajawka www

Zajawka www

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Osadkowski SA?

Strategią Osadkowski SA jest zbudowanie zespołu zaangażowanych specjalistów, którzy będą chcieli rozwijać się wraz z firmą, kształtować rynek rolny, a także będą ambasadorami marki. Szukamy ekspertów, którzy swoją wiedzą oraz nowatorskim podejściem pomogą nam zmieniać rynek, budować świadomość klientów i rozwijać branżę rolną. Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowinki techniczne oraz wykorzystywać najnowszą technologię w pracy, to zapraszamy do naszego zespołu! Z nami będziesz kształtował rolnictwo w wersji PRO.

Kogo i z jakiego powodu zatrudniamy?

W związku z dynamicznym rozwojem, potrzebą dotarcia do nowych rynków oraz uruchamianiem nowych projektów, szukamy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego (do pracy w terenie) i specjalisty ds. sprzedaży (do pracy w naszych oddziałach).Zatrudniamy pasjonatów rolnictwa, praktyków, którzy chcą mieć wpływ na to, jak postrzegane jest nowoczesne rolnictwo. Szukamy osób, które przede wszystkim chcą poszerzać swoją wiedzę, uczyć się wraz z nami, wzmacniać pozycję eksperta, a przy tym dobrze zarabiać.

Co zyskasz, pracując u nas?

Będziesz tworzył zespół ekspertów i pasjonatów rolnictwa, staniesz się częścią teamu Osadkowski SA, który przez ponad 30 lat kształtował i modelował rynek rolnictwa w Polsce.Będziesz miał dostęp do najnowszych technologii i nowinek technicznych. Zyskasz wiedzę i doświadczenie, dołączysz do zespołu zaangażowanych ekspertów rolnictwa.
Zapraszamy do naszego zespołu: https://osadkowski.pl/pl/kariera/