Kupiłeś sprzęt New Holland? Zyskaj voucher na maszynę z linii zielonkowej

promocja new holland

Jeśli w ostatnim czasie kupiłeś maszynę marki New Holland lub zastanawiasz się nad rozbudowaniem swojego maszynowego zaplecza, producent ma dla Ciebie wyjątkową propozycję. Poznaj zasady ogólnoeuropejskiej promocji – przedstaw dowód zakupu sprzętu tego producenta i zyskaj ponad 2 tysiące złotych na zakup kolejnej!

Zasady akcji promocyjnej

Warunkiem przystąpienia do promocji jest konieczność przedstawienia dowodu zakupu jednej z maszyn marki New Holland. Udział w promocji będą mogli wziąć jedynie Ci Klienci, którzy takiego zakupu dokonali w okresie od 01.07.2021 do 30.04.2022 w autoryzowanym punkcie sprzedaży. W ramach akcji można uzyskać rabat na zakup kosiarki DuraDisc lub DiscCutter, zgrabiarki ProRotor (z wyłączeniem modeli 290, 320, 360) oraz przetrząsacza ProTed. Istotny jest też rodzaj zakupionego sprzętu – o udział w promocji mogą starać się klienci, którzy zakupili poniższe maszyny:

Skorzystaj z vouchera i zyskaj wysoki rabat

  • Pierwszym krokiem będzie wygenerowanie vouchera;
  • Następnie voucher można wydrukować. Kupon trafi również na skrzynkę pocztową podaną podczas rejestracji;
  • Klient kontaktuje się z autoryzowanym punktem dealera, u którego została zakupiona jedna z maszyn marki New Holland (ładowarka lub koparko-ładowarka, sieczkarnia, prasa, ciągnik, kombajn);
  • Dealer dokonuje weryfikacji w programie eQuipment czy klient dokonał zakupu wskazanej maszyny marki New Holland w terminie objętym promocją;
  • Po zaakceptowaniu vouchera Klient zyskuje prawo do wykorzystania rabatu o wartości 2 500 złotych (netto) na zakup nowej maszyny marki New Holland z linii zielonkowej;
  • Złożenie zamówienia lub zakup maszyny potwierdzony w systemie eQuipment powinien odbyć się nie później niż do dnia 30.04.2022.
  • Ilość maszyn w kampanii promocyjnej „Kup maszynę New Holland i zyskaj voucher na zakup maszyny z linii zielonkowej” jest ograniczona.

Promocja na zakup maszyny z linii zielonkowej New Holland to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój park maszynowy i korzystać ze sprzętu najwyższej jakości. Wszelkich informacji na temat promocji udzielą nasi konsultanci.

Firma New Holland jest światowym liderem na rynku maszyn rolniczych. Zajmuje się produkcją i sprzedażą asortymentu rolniczego, oferując szeroki wybór ciągników rolniczych, kombajnów czy kosiarek. U podstaw sukcesu firmy leży ponad 100-letnie doświadczenie oraz czerpanie z innowacyjnych rozwiązań, które zrewolucjonizowały rolnictwo. W 2021 roku na targach SIMA w Paryżu, firma New Holland otrzymała kolejne nagrody w kategorii Innovation Awards – srebrny medal za czujnik NIR NutriSense do analizy wartości odżywczych plonu w kombajnach i sieczkarniach oraz brązowy za czujnik obciążenia kosza sitowego w kombajnach.