Zależy nam, aby Twoje doświadczenia z naszą witryną były jak najbardziej pozytywne. W planowaniu zmian i kolejnych funkcjonalności posiłkujemy się informacjami uzyskiwanymi dzięki plikom Cookies. Cookies są zwykłymi plikami tekstowymi zapisywanymi w danych przeglądarki internetowej na Twoim komputerze. Pliki te są bezpieczne i nigdy nie zawierają żadnych danych osobowych, albo takich, które pomogłyby w Twojej bezpośredniej identyfikacji. Kontynuując przeglądanie tej strony internetowej wyrażasz zgodę na otrzymywanie Cookies od tej witryny internetowej.

zamknij

Kontakt

FORMULARZ
KONTAKTOWY

Doradcy ds. skupu

REGION DOLNOŚLĄSKI:

  • Marcin Muchorowski - Doradca klienta

    kom: (+48) 602 176 360, e-mail: m.muchorowski@osadkowski.pl

  • Andrzej Kuduk - Doradca klienta

    kom: (+48) 600 306 304, e-mail: a.kuduk@osadkowski.pl

  • Norbert Baliński - Doradca klienta

    kom: (+48) 883 317 975, e-mail: N.Balinski@osadkowski.pl

  • Sławomir Koprzak - Doradca klienta

    kom: (+48) 728 546 738, e-mail: S.Koprzak@osadkowksi.pl

  • REGION KUJAWSKO-POMORSKI:

  • Mateusz Jaroszyński - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 432 857, e-mail: m.jaroszynski@osadkowski.pl

  • Łukasz Maciejewski - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 110 968, e-mail: l.maciejewski@osadkowski.pl

  • REGION LUBELSKI:

  • Krzysztof Chołota - Doradca klienta

    kom: (+48) 600 495 984, e-mail: k.cholota@osadkowski.pl

  • Daniel Dudziński - Doradca klienta

    kom: (+48) 660 438 574, e-mail: d.dudzinski@osadkowski.pl

  • REGION LUBUSKI:

  • Ewelina Orwat - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 177 606, e-mail: E.Orwat@osadkowski.pl

  • Grzegorz Krauza - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 177 610, e-mail: G.Krauza@osadkowski.pl

  • REGION ŁÓDZKI:

  • Kazimierz Juszczyk - Doradca klienta

    kom: (+48) 661 664 255, e-mail: k.juszczyk@osadkowski.pl

  • REGION MAŁOPOLSKI:

  • Norbert Baliński - Doradca klienta

    kom: (+48) 883 317 975, e-mail: n.balinski@osadkowski.pl

  • Krzysztof Chołota - Doradca klienta

    kom: (+48) 600 495 984, e-mail: k.cholota@osadkowski.pl

  • Piotr Markiewicz - Doradca klienta

    kom: (+48) 669 495 311, e-mail: p.markiewicz@osadkowski.pl

  • REGION MAZOWIECKI:

  • Magdalena Waszkiewicz - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 427 764, e-mail: M.Waszkiewicz@osadkowski.pl

  • Daniel Dudziński - Doradca klienta

    kom: (+48) 660 438 574, e-mail: d.dudzinski@osadkowski.pl

  • REGION OPOLSKI:

  • Krzysztof Polak - Doradca klienta

    kom: (+48) 728 546 354, e-mail: k.polak@osadkowski.pl

  • Norbert Baliński - Doradca klienta

    kom: (+48) 883 317 975, e-mail: n.balinski@osadkowski.pl

  • REGION PODKARPACKI:

  • Krzysztof Chołota - Doradca klienta

    kom: (+48) 600 495 984, e-mail: k.cholota@osadkowski.pl

  • REGION PODLASKI:

  • Magdalena Waszkiewicz - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 427 764, e-mail: M.Waszkiewicz@osadkowski.pl

  • REGION POMORSKI:

  • Tomasz Czubak - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 428 832, e-mail: T.Czubak@osadkowski.pl

  • Mateusz Jaroszyński - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 432 857, e-mail: M.Jaroszynski@osadkowski.pl

  • Kamil Kwiatkowski - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 427 131, e-mail: K.Kwiatkowski@osadkowski.pl

  • REGION ŚLĄSKI:

  • Krzysztof Puk - Doradca klienta

    kom: (+48) 606 962 845, e-mail: K.Puk@osadkowski.pl

  • Krzysztof Polak - Doradca klienta

    kom: (+48) 728 546 354, e-mail: k.polak@osadkowski.pl

  • Norbert Baliński - Doradca klienta

    kom: (+48) 883 317 975, e-mail: Norbert Baliński - Doradca klienta

  • REGION ŚWIĘTOKRZYSKI:

  • Piotr Markiewicz - Doradca klienta

    kom: (+48) 669 495 311, e-mail: p.markiewicz@osadkowski.pl

  • REGION WARMIŃSKO-MAZURSKI:

  • Kamil Kwiatkowski - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 427 131, e-mail: K.Kwiatkowski@osadkowski.pl

  • Magdalena Waszkiewicz - Doradca klienta

    kom: (+48) 692 427 764, e-mail: M.Waszkiewicz@osadkowski.pl

  • Krzysztof Bojaruniec - Doradca klienta

    kom: (+48) 607 603 566, e-mail: K.Bojaruniec@osadkowski.pl

  • REGION WIELKOPOLSKI:

  • Ewelina Orwat - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 177 606, e-mail: E.Orwat@osadkowski.pl

  • Łukasz Maciejewski - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 110 968, e-mail: L.Maciejewski@osadkowski.pl

  • Włodzimierz Skrzypczak - Doradca klienta

    kom: (+48) 664 143 361, e-mail: w.skrzypczak@osadkowski.pl

  • Kazimierz Juszczyk - Doradca klienta

    kom: (+48) 661 664 255, e-mail: k.juszczyk@osadkowski.pl

  • REGION ZACHODNIOPOMORSKI:

  • Ewelina Orwat - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 177 606, e-mail: E.Orwat@osadkowski.pl

  • Grzegorz Krauza - Doradca klienta

    kom: (+48) 662 177 610, e-mail: G.Krauza@osadkowski.pl