Zależy nam, aby Twoje doświadczenia z naszą witryną były jak najbardziej pozytywne. W planowaniu zmian i kolejnych funkcjonalności posiłkujemy się informacjami uzyskiwanymi dzięki plikom Cookies. Cookies są zwykłymi plikami tekstowymi zapisywanymi w danych przeglądarki internetowej na Twoim komputerze. Pliki te są bezpieczne i nigdy nie zawierają żadnych danych osobowych, albo takich, które pomogłyby w Twojej bezpośredniej identyfikacji. Kontynuując przeglądanie tej strony internetowej wyrażasz zgodę na otrzymywanie Cookies od tej witryny internetowej.

zamknij

Kontakt

FORMULARZ
KONTAKTOWY

Doradcy ds. maszyn, częsci i serwisu

REGION DOLNOŚLĄSKI:

Oddział OŁAWA

ul. Zwierzyniecka 1b
55-200 Oława
Godziny otwarcia punktu:
pon.- pt. od 8:00-16:00, soboty wolne
w sezonie żniw sob. 8.00-14.00

71 313 32 58, 313 54 06, 313 54 05
Wskazówki dojazdu

 

  • Daniel Strząbała - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 728 546 099, e-mail: d.strzabala@osadkowski.pl

  • Krzysztof Samborski - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 602 298 568, e-mail: k.samborski@osadkowski.pl

  •  

    Dział Części Zamiennych

  • Karol Maczaj - Kierownik Sklepu Działu Części Oława

    kom: (+48) 660 426 739, e-mail: k.maczaj@osadkowski.pl

  • Marcin Domański - Kierownik Magazynu Centralnego Działu Części

    kom: (+48) 696 484 097, e-mail: m.domanski@osadkowski.pl

  •  

    Dział serwisu

  • Szymon Czerep - Kierownik ds. serwisu Oława

    kom: (+48) 795 144 322, e-mail: s.czerep@osadkowski.pl

  •  

    Oddział ŚWIDNICA

    ul. Kopernika 37
    58-100 Świdnica
    Godziny otwarcia punktu:
    pon.- pt. od 8:00-16:00, soboty wolne
    w sezonie żniw sob. 8.00-14.00

    74 857 51 20
    Wskazówki dojazdu

     

    Dział Maszyn

  • Krzysztof Trybała - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 606 938 008, e-mail: k.trybala@osadkowski.pl

  • Mateusz Ostrowski - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 512 132 644, e-mail: m.ostrowski@osadkowski.pl

  • Adam Chohura - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 608 593 376, e-mail: a.chohura@osadkowski.pl

  • David Smolarz - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 728 558 654, e-mail: d.smolarz@osadkowski.pl

  •  

    Dział Części Zamiennych

  • Mariusz Kozłowski - Kierownik Sklepu Działu Części Świdnica

    kom: (+48) 668 599 820, e-mail: m.kozlowski@osadkowski.pl

  •  

    Dział serwisu

  • Łukasz Karpiński - Kierownik ds. serwisu Świdnica

    kom: (+48) 600 329 270, e-mail: l.karpinski@osadkowski.pl

  •  

    REGION OPOLSKI:

    Oddział NAMYSŁÓW

    ul. Oleśnicka 7
    46-100 Namysłów
    Godziny otwarcia punktu:
    pon.- pt. od 8:00-16:00, soboty wolne
    w sezonie żniw sob. 8.00-14.00

     77 553 20 03
     Wskazówki dojazdu

     

     

    Dział Maszyn

  • Tomasz Maczaj - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 668 119 068, e-mail: t.maczaj@osadkowski.pl

  • Paweł Głąb - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 883 317 949, e-mail: p.glab@osadkowski.pl

  • Marek Buczkowski - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 669 490 187, e-mail: m.buczkowski@osadkowski.pl

  • Dział serwisu

  • Paweł Jędrzejewski - Kierownik ds. serwisu Namysłów

    kom: (+48) 668 101 861, e-mail: p.jedrzejewski@osadkowski.pl

  •  

    Dział Części Zamiennych

  • Sylwester Zbryk - Kierownik Sklepu Działu Części Namysłów

    kom: (+48) 668 599 821, e-mail: s.zbryk@osadkowski.pl

  •  

    Oddział NYSA

    ul. Nowowiejska 16
    48-303 Nysa
    Godziny otwarcia punktu:
    pon.- pt. od 8:00-16:00, soboty wolne
    w sezonie żniw sob. 8.00-14.00

     77 433 72 29
     Wskazówki dojazdu

     

     

    Dział Maszyn

  • Andrzej Krawczyk - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 668 201 907, e-mail: a.krawczyk@osadkowski.pl

  • Waldemar Klinke - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 600 210 371, e-mail: w.klinke@osadkowski.pl

  • Andrzej Kamiński - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 600 499 576, e-mail: a.kaminski@osadkowski.pl

  •  

    Dział Części Zamiennych

  • Dominik Osuch - Kierownik Sklepu Działu Części Nysa

    kom: (+48) 692 437 143, e-mail: d.osuch@osadkowski.pl

  •  

    Dział serwisu

  • Mateusz Pępek - Kierownik ds. serwisu Nysa

    kom: (+48) 600 968 025, e-mail: m.pepek@osadkowski.pl

  •  

    REGION WIELKOPOLSKI:

    Oddział RAWICZ

    ul. Kamińskiego 23
    63-900 Rawicz
    Godziny otwarcia punktu:
    pon.- pt. od 8:00-16:00, soboty wolne
    w sezonie żniw sob. 8.00-14.00

     65 546 28 86
     Wskazówki dojazdu

     

     

    Dział Maszyn

  • Przemysław Waleński - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 600 468 853, e-mail: p.walenski@osadkowski.pl

  • Marek Domaniecki - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 600 956 760, e-mail: m.domaniecki@osadkowski.pl

  • Tomasz Wróbel - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 660 732 533, e-mail: t.wrobel@osadkowski.pl

  • Mateusz Balcerek - Doradca ds. maszyn

    kom: (+48) 668 803 538, e-mail: mateusz.balcerek@osadkowski.pl

  • Marcin Lisiak - Doradca ds. maszyn - Oddział Gałązki

    kom: (+48) 600 495 433, e-mail: m.lisiak@osadkowski.pl

     

    Dział Części Zamiennych

  • Paweł Krawczyk - Kierownik Sklepu Działu Części Rawicz

    kom: (+48) 608 596 508, e-mail: p.krawczyk@osadkowski.pl

  •  

    Dział serwisu

  • Dominik Pernak - Kierownik ds. serwisu Rawicz

    kom: (+48) 608 417 092, e-mail: d.pernak@osadkowski.pl

  •